Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejhorší hřiště

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jaké máte špatné zkušenosti s hřišti u nás? Jaké je pro vás nejhorší?
Kvalitně podle mého názoru Libouchec, Těšetice, Holešov a v součastné době i Most.
Designově je to Myštěves, Mstětice a Botanika
 
Asi nejhorsi hriste co jsem hral bylo Carpatia Golf Bratislava. Je to vice mene pole, do ktereho jsou vysekane fairwaye. Hranice hriste jsou dane vysokou travou, defakto vsude prirodni "out". Kvalita strasne, ani odpaliste nejsou rovna. 
Celkove ma hriste atmosferu, je to takove mile, vesnicke. Ale hrat je to utrpeni. Co hure, kdyz jsem tam byl (2 roky zpet), tak byl vitr asi 60km/h. Padal mi standbag, o tycich v jamkach nemluve :). Kdo se nauci hrat tam, zahraje vsude. Fee je btw. 20 Euro. 
 
V CR me nezaujala zatim jen Botanika. Chybi modelovani, je to cele proste tak, jak priroda nadelila. Nektere jamky jsou sice fajn, ale jako celek nic moc. Jamka c. 1 je nebezpecna pro auta. Pokud to napalite nalevo, muzete zpusobit nehodu. U jamky c. 9 me vazne desi to, ze hrajete nalevo od drivingu, kde neni zadna sit! Pokud nekdo slicuje, tak vas zabije. Hriste je asi verejne, takze tam hraje spousta lidi bez HCP. Kdyz clovek zacina, je to super, ale nasledne je to presne duvod, proc tam clovek nejde ani za 200,- (minulou sezonu meli temer cely rok zimni greeny...).
Ale maji tam velmi prima restauraci a areal jako takovy by si proste zaslouzil vice. 

Paradoxne me nezaujal Albatross. Kvalita ploch super. Jidlo dobre. Pro mou kategorii dost narocne (coz mi nevadi), ale hlavne straaaasna nuda. Vyjimka jamka c. 4 - moc se mi libi (male udolicko s lesem nalevo) a 16-18 tez jde. Ale zbytek... proste vsechno uplne stejne. Urcite si to i tento rok zas jednou dam, az mi banka posle zas akci na fee za 500,- :)
 
s botanikou taky souhlasim. Hral jsem z bilych odpalist. uplne sikma, velka asi metr x metr. hruza. jamky 1 a 9 jsou divne, jamka 9 je jamka z nouze
 
Mě se nelíbilo na Botanice. Byl jsem tam dvakrát, nikdy v plné sezóně, buď na jaře nebo na podzim. Vždy narváno.
I když jsem v té době byl velmi pomalý, pořád to nestačilo a pořád se čekalo.
Kvalita greenů i fairwají bída.

A druhé hřiště kam už určitě nepojedu je Bechyně. Kvalita greenů i ostatní ploch moc pěkná. Ale to hřiště je divné prostě. Sedm jamek vypadá jako na fotbalovém hřišti nebýt několika vzrostlých stromů. A ještě se musí přejít silnice v zatáčce.
Ty dvě lesní jamky to nezachrání, tam je zase kvalita fairwají bídná.
O "restauraci" snad ani nemluvit, ani pivo neměli..
 
s Bechyni tez souhlasim. uprostred leta hriste neposekane a v hroznem stavu. Driving ani nema cenu zminovat. 150m plny stromu s desnym micy.
 
Koukáte na tom i s ohledem na fee na daném hřišti? Mně se třeba Libouchec co se týče kvality jako takové taky nepozdává jako bůchvíjaké terno, ale pokud se chce za mně 150 Kč za fee za den, tak to tak beru... Byl by ten žebříček u vás stejný, když zahrnete standardní cenu fee na daném hřišti?
 
Michal: Pokud budu přihlížet k ceně, tak Botanika má jedinou výhodu a to blízkost k Praze. Za ty peníze určitě nee..Když porovnám třeba s Terezínem, který sice stojí o něco málo víc a je pro mě trochu dál, chci hrát ten Terezín. To je jiný zážitek...

Na Bechyni jsem měl voucher myslím a stejně mi to přijde "zadarmo drahý". Tam hrát prostě nechci. Musel bych bydlet hned u toho a být to fakt zadarmo, aby mě tam ještě viděli:)
 
Tohle je nejhorší možný téma:). Pocit a zkušenost z hřiště je tak strašně individuální věc, že ji dle mého nikdy nelze přenést na nikoho dalšího. Navíc ji určuje prakticky nekonečné množství parametrů, které mnohdy ani nemůže nikdo ovlivnit, např. počasí. A sám vím, že i přes negativní recenze se na to hřiště pojedu podívat, protože mne prostě zajímá.
 
mkopcak řekl:
Tohle je nejhorší možný téma:). Pocit a zkušenost z hřiště je tak strašně individuální věc, že ji dle mého nikdy nelze přenést na nikoho dalšího. Navíc ji určuje prakticky nekonečné množství parametrů, které mnohdy ani nemůže nikdo ovlivnit, např. počasí. A sám vím, že i přes negativní recenze se na to hřiště pojedu podívat, protože mne prostě zajímá.
Naprosto souhlasím. Navíc není na zemi ten, aby se zavděčil lidem všem.  :roll: Já mám třeba konkrétně velmi špatnou zkušenost  z roku 2014 z  Hořehled. Proč ? Přijeli jsme s ženou na víkendový pobyt v pátek okolo 19:00. Obsluha v restauraci naprosto neschopná a navíc neochotná. Problém udělat cokoli k jídlu. Nakonec jsme museli do Plzně.  :(
Ubytování v " apartmá " , kovová postel, co se  rozpadla po pouhém dosednutí na ní , špína a plíseň v koupelně, nefunkční vířivka. 
 Ráno snídaně na hřišti a jako mávnutím kouzelného proutku, nic není problém, ochota, úsměvy a příjemné tváře. Hřiště má svá specifika a chce to vědět kam má člověk hrát, stav byl velmi dobrý. Nakonec jsme ale druhou noc neriskovali a raději po 18 ce odjeli do Alfrédova.
A teď je to hřiště špatné nebo dobré? :?:
 
Já bych na to minimálně navázal tím, že pokud mám takový dojem ze služeb, vyvinul bych úsilí kontaktovat někoho, kdo za věc odpovídá. Jsem si jist, že každý schopný manažer by dokázal velmi rychle zjednat nápravu a případně nabídnout nějakou slevu či výhodu za utrpěnou újmu. Minimálně já bych se k tomu tak postavil. 

Což samozřejmě neomlouvá to, že se taková věc nesmí stávat. Bohužel je poměrně časté, že personál dokáže zkazit celý zážitek. A nebo ho naopak výrazně zlepšit...
 
Tak to opět mohu podepsat. Byl jsem v Hořehledech na dovolené s rodinou. Jeden večer se večeře opravdu nepovedla. Nedělal jsem z toho nic, jen tak mezi řečí jsem se zmínil před recepční na hřišti. A pak jsem se nestačil divit. S trochou nadsázky můžu říct, že se mi za tu večeři kromě kuchaře a manažera resortu přišel omluvit pomalu i greenkeper.
Pak nám kuchař na revanš vařil co jsme si řekli (mám trošku rozmazlenou dcerku co se jídla týče).
Chyba se může stát všude, všichni jsme lidi. Ale je třeba se ozvat a dát jim šanci to napravit. V Hořehledech stačilo naznačit...
 
" My nesmíme ani naznačovat" , :lol:  on tam ale v 23:00 už opravdu nikdo nebyl a ráno jsem se " zmínil "  :mrgreen: 
Další noc, kdybych  se ale  bál  v posteli pohnout, jsem  fakt nechtěl riskovat. 
Odmítám komentáře, že mám zhubnout. :evil: A taky ta žena byla vlastní. :oops:
 
Tohle je bohužel přesně příklad toho, proč většina nabízených služeb (nemluvím jen o golfu, ale obecně) stojí za prd. Neumíme si správně postěžovat, poskytnout hodnotnou zpětnou vazbu. A pak se divíme, že servis má takovou úroveň...
 
Sluzby jsou vec sama o sobe... neskutecne me stvala restaurace na Zbraslavi (uz je to o dost lepsi..), ale hriste mam strasne rad.
Bufet Stara Boleslav nenabizi nic a presto se mi tam libilo vzdy.
Pysely Restaurace - tam se me pokusili doslova zabit! Piju si mineralku a najednou zjistim, ze je sklenice plna strepu... reklamuji a malem ani omluva.

Jinak nevim jak ostatni, ale ja cenu fee moc nezohlednuji. Nemam tolik casu, takze si tu hru chci uzit. Tzn. Botaniku vynecham, pouze kdyby parta kamosu nechtela nikam jinam... nastesti je kolem hrist opravdu dost. CR je golf positive country :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom