Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejhezčí golfistky na světě :)

Fo
No, zrovna včera jsem vám sem chtěla napsat, že vám tu chybí moje fotka! :rolleyes:
Fotka chybi, tak s tim je nutno neco udelat :D ... ne ze bych mel neco vuci otaznikum
 
hmmm...já sem asi neumím vložit fotku...No, to nevadí, aspoň Paige a ostatní krásné golfistky nebudou zastíněny :D
 
Pepe jeans.jpg
Tak si vyberte, která se vám nejvíc líbí :)
 
Správně, jen tak dál. :) Odkud to je?
 
Byla to červencová 18-ka Havlíčkova 919, v Hradci na Roudničce (Park Golf). Byla jsem druhá, výrazně jsem si zlepšila HCP , uhrála jsem 46 stbl. Zajímavé je, že ten první člověk uhrál 62 stbl. - šel do turnaje s HCP 54. :cool: Nějak jsem měla to druhé místo vloni jako prokletí, byla jsem druhá ještě na dvou turnajích...
 
A kdyz uz se bavime o golfistkach, tak by mela umet i hrat golf ... v tom pripade je nejhezci Carly Booth
 
Nemůžu si pomoct, nějak se mi k tomu typově nehodí, ani k té značce, ani k tomu černobílému pojetí reklamy. Myslím, že jiný styl by jí dal více vyniknout, než takto koncipovaný Matrix.

Zobrazit přílohu 2057
Me to prijde dobry, vcetne toho sloganu "New Paige".

Navic je to dobra sazka: pokud ted kdykoliv zazari, muzou tvrdit, ze to je holema. :D

Jinak Paige pro cely golf udelala velmi mnoho. Lidi jako ona ci Fowler jsou ti, co celou hru vyzname polidstuji.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom