Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nejdelší rána zahraná do jamky

Nejdelší rána v jamce


  • Hlasovalo
    14

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Mulj včerejší holeout mi vnukl myslenku dalsiho tematu.
Jakou mate nejdelsi ranu umistenou do jamky??
Vyjadrete se v ankete a pak se s nami o ten zazitek podelte v komentarich ;)
 
Zatím maximum co tam spadlo bylo pár 15-20m čipů a jednou sem ze 100m trefil na Slapech na 14. jamce tyč, míč se odrazil asi metr od jamky a následné birdie sem nedal :)
 
Lob wedge ze 60 metrů na 5-paru (jamka č.6, Pyšely)...
"Sakra, kde ten míček jako je?!? Vždyť jsem to trefil správným směrem před střed greenu, grrr... JO AHA, on je v jamce :D"
První a zatím jedinej eagle :(
 
Lob wedge ze 60 metrů na 5-paru (jamka č.6, Pyšely)...
"Sakra, kde ten míček jako je?!? Vždyť jsem to trefil správným směrem před střed greenu, grrr... JO AHA, on je v jamce :D"
První a zatím jedinej eagle :(

Naprosto stejně jsem to měl při HIO :). Taky jsem nevěděl, kde může být když tak krásně dopadl...naštěstí skončil na tom nejlepším místě ;)
 
Já si pamatuji pár chip-inů do 40m a jeden smulovaty skoro HIO - chybělo cca 15cm že 140m:(
 
Nejdelší byl před 5 lety v době mé první golfové sezony na Albatrossu na j. č.11. drajv nic moc před bunker a potom 5i ze vzdálenosti cca 150m (ještě jsem neměl nic na měření) rána která se krásně vyhnula přednímu bunkeru a zajela do jamky. Navrtáno bylo vlevo vzadu. První eagle v životě je trochu jako první láska. :p
Loni Zbraslav j.č. 13 . Navrtáno vpravo dole. 9i za vzdálenosti ze 125m za jamku. Míč se kousnul na hraně a zůstal stát, říkám si , ach jo , nepříjemnej putt z kopce. V tom se pohnul a pomalu se rozjížděl a jel a jel až skončil kde měl.:) Eagle byl doma.
 
Teď jsem si vzpomněl, že jsem málem taky jeden eagle zahrál - na Nové Americe, kde se mi to už nikdy určitě nepovede pokud nevyhraju ve sportce:eek: :D. Tuším, že to bylo na Bohemia garden ale jamku si vůbec nepamatuju. Jediné co,tak že následná jamka je levý dogleg přes rokli.
110-ti metrová rána z rafu asi 3 m mimo linii ale ten neskutečný break to chytil a ťuknul jsem fangli. Kamarád z toho byl víc vyděšený než já :)
 
Ahoj, nevím jak to myslíte do jamky?? To se mi povedlo v pátek na #6 z odpaliště 6- kou cca 15 m vpravo na úrovni jamky , poté čip 60/8 přímo do jamky. Vloni na #7 veřejné hřiště pravý bankr před grynem opět 60/8 krásně přímo do jamky.
 
Ahoj, nevím jak to myslíte do jamky?? To se mi povedlo v pátek na #6 z odpaliště 6- kou cca 15 m vpravo na úrovni jamky , poté čip 60/8 přímo do jamky. Vloni na #7 veřejné hřiště pravý bankr před grynem opět 60/8 krásně přímo do jamky.
myslme zahranou ranu primo do jamky :)
 
95 m pitching wedží na turnaji v Těšeticích na jamce č.5 před 2 lety když jsem měl ještě hcp kolem 25-30. Tehdy to myslim byl 4par. Bohužel to nebyl Eagle, protože jsem první z odpaliště topnul driverem jen na 90 m. Druhou jsem se pak přiblížil na oněch 95 m. A třetí zavěsil.
 
1.jamka na Zbraslavi: drive na cca 150m od greenu, k vlajce cca 165m, s dvěma klientkama okolo 18h večer, slunce za greenem, 6i s dobrým pocitem, že bude ležet dobře. Přijdeme ke greenu a míč nikde, hledám všude, až po chvíli jedna z klientek prohlásí, a není v jamce. S uchechtnutím se tam jdu mrknout a on je tam. Eagl, co jsem neviděl.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom