Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejdelší odpal

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jaký byl váš nejdelší golfový odpal?? Jakou holí, na jakém hřišti, za jakých okolnostil a jak tato rána dopadla??

Já mám nejdelší ránu v Rakousku na hřišti Radstadt. Jednalo se o jamku č. 13 dlouhou 380m a skončil jsem cca 10 metrů před greenem. Očekávám tedy kolem 350-360 metrů. A v čem je háček?? Jamka má převýšení 83 metrů. Odpaliště jsou tak vysoko, že k nim jede dokonce golfová lanovka.
Myslím, že v létě bych mohl být ještě delší, jelikož fairway byla mokrá a míček ze zabodl do fairwaye jako šipka a nedoběhl ani milimetr.
 
Já mám teda nejdelší na Karštejně na 8ce, kde jsem o cca 30 m přehrál green. Rána teda skoro 400 m. Vadí že to bylo na indooru?:)
 
mkopcak řekl:
Já mám teda nejdelší na Karštejně na 8ce, kde jsem o cca 30 m přehrál green. Rána teda skoro 400 m. Vadí že to bylo na indooru?:)
na indooru jsem dal nejakou chybou pres 500m peckem :D 
 
Co já si tak pamatuji tak cca 285 m, jamka 7 Zbraslav. Kde jinde, že. A klasika driver. Možná trochu foukalo do zad.

Když bude chvilka času na túře tak si můžeme dát vloženku LONGEST! :)
 
doktordee řekl:
Co já si tak pamatuji tak cca 285 m, jamka 7 Zbraslav. Kde jinde, že. A klasika driver. Možná trochu foukalo do zad.

Když bude chvilka času na túře tak si můžeme dát vloženku LONGEST! :)
Pokud vis, jak moc dnes foukalo na zbraslav, byl jsem na 7 na 200m od greenu ze zlutych, nevim, kolik by to mohlo byt :) 
 
Na Zbraslavi na 17ce první rána na forgreen
 
To co hraji driverem, rada z vas da 5kou zelezem, ale 230m putterem by mozna obstalo... Indoor. :)
Driverem na zivo jsem zahral jen o chlup dele.. jamka c. 9 Pysely.
 
Já mám cca 280m na 13 ve Mstěticích, letos v létě při lehkém větříku do zad, životní rána 3kou dřevem.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom