Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nej golf zážitky 2016

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Takové pěkné sumarizační období, když se blíží ten konec roku. Pochlubíte se se svým nejlepším a nejhorším golfovým zážitkem za letošní rok 2016? Může to být cokoli - co souvisí s golfem a týká se vás, vašeho okolí, libovolného hřiště atp. Pro inspiraci volitelné úvodníky...
  • můj nejlepší letošní golfový zážitek
  • můj nejhorší letošní golfový zážitek
  • líbilo se mi (pochválil bych koho, co a proč...)
  • naštvalo mě (vynadal bych koho, co a proč...)
  • překvapilo mě. když...
  • pobavilo mě, když...
  • ...
Hezké vzpomínání!
 
Mym letosnim nejlepsim golfovym zazitkem bylo piskani amaterky pod hlavickou CGF v Sokolove, coz je pro mne podminkou k ziskani licence rozhodciho I. tridy a plnim si tak svuj sen. Zaroven jsem si uzil nadherne rany a potesilo me, ze i nejlepsi amazersti golfiste u nas dokazi kazit a neznaji pravidla.

Nejhorsim je opakovane reseni hry drivingovymi mici na hristi a porusovani golfovych pravidel u lidi, kteri nase hriste navstevuji nekolikrat tydne.
 
muj nejlepsi zazitek letos bylo zahrat si v Domove golfu v St. Andrews, sice ,,jen" New course, ale skvely zazitek
nejhorsi naopak hra ve 3. kole akademickeho mistrovstvi cr na Cernaku, hruza pocasi, hra pres 5 hodin a 89 k tomu :(
nastvalo me, ze jsem za 13 kol na Floride nevidel Aligatora :(
 
muj nejlepsi zazitek letos bylo zahrat si v Domove golfu v St. Andrews, sice ,,jen" New course, ale skvely zazitek
nejhorsi naopak hra ve 3. kole akademickeho mistrovstvi cr na Cernaku, hruza pocasi, hra pres 5 hodin a 89 k tomu :(
nastvalo me, ze jsem za 13 kol na Floride nevidel Aligatora :(

S tím aligátorem by tě to mělo spíš těšit né :) ? Nevím kde ale četl jsem, že někde někomu na hřišti ukousl nohu když se snažil zahrát v blízkosti vody - nic moc zážitek...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom