Nej golf zážitky 2016

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Takové pěkné sumarizační období, když se blíží ten konec roku. Pochlubíte se se svým nejlepším a nejhorším golfovým zážitkem za letošní rok 2016? Může to být cokoli - co souvisí s golfem a týká se vás, vašeho okolí, libovolného hřiště atp. Pro inspiraci volitelné úvodníky...
  • můj nejlepší letošní golfový zážitek
  • můj nejhorší letošní golfový zážitek
  • líbilo se mi (pochválil bych koho, co a proč...)
  • naštvalo mě (vynadal bych koho, co a proč...)
  • překvapilo mě. když...
  • pobavilo mě, když...
  • ...
Hezké vzpomínání!

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mym letosnim nejlepsim golfovym zazitkem bylo piskani amaterky pod hlavickou CGF v Sokolove, coz je pro mne podminkou k ziskani licence rozhodciho I. tridy a plnim si tak svuj sen. Zaroven jsem si uzil nadherne rany a potesilo me, ze i nejlepsi amazersti golfiste u nas dokazi kazit a neznaji pravidla.

Nejhorsim je opakovane reseni hry drivingovymi mici na hristi a porusovani golfovych pravidel u lidi, kteri nase hriste navstevuji nekolikrat tydne.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
muj nejlepsi zazitek letos bylo zahrat si v Domove golfu v St. Andrews, sice ,,jen" New course, ale skvely zazitek
nejhorsi naopak hra ve 3. kole akademickeho mistrovstvi cr na Cernaku, hruza pocasi, hra pres 5 hodin a 89 k tomu :(
nastvalo me, ze jsem za 13 kol na Floride nevidel Aligatora :(

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
muj nejlepsi zazitek letos bylo zahrat si v Domove golfu v St. Andrews, sice ,,jen" New course, ale skvely zazitek
nejhorsi naopak hra ve 3. kole akademickeho mistrovstvi cr na Cernaku, hruza pocasi, hra pres 5 hodin a 89 k tomu :(
nastvalo me, ze jsem za 13 kol na Floride nevidel Aligatora :(
S tím aligátorem by tě to mělo spíš těšit né :) ? Nevím kde ale četl jsem, že někde někomu na hřišti ukousl nohu když se snažil zahrát v blízkosti vody - nic moc zážitek...

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom