Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Nebeská Rybná

Hrál tu někdo? :) V září zvažuji návštěvu a moc toho o tomto hřišti nikde není. Podle mapy a toho, že hřiště je veřejné, tipuju že to je spíš asi akademie?

1660288821478.png
1660288843001.png
 
Hrál jsem tam před rokem. U hřiště najdeš moji "recenzi". Pokud chceš mít odehrané všechno, jeď tam. Pokud ti je to fuk, tohle hřiště za hru nestojí....
 
Hrál jsem tam před rokem. U hřiště najdeš moji "recenzi". Pokud chceš mít odehrané všechno, jeď tam. Pokud ti je to fuk, tohle hřiště za hru nestojí....
Díky :), to že tam je hodnocení jsem přehlédnul :rolleyes:
 
Díky :), to že tam je hodnocení jsem přehlédnul :rolleyes:

Nepřehlédnul. Byla tam chyba, nezobrazovalo se všem korektně jak mělo. Ručně jsem to napravil, už by to mělo být v pořádku. Omluva a díky @JardaK za nahlášení! :up:
 
Hrál tu někdo? :) V září zvažuji návštěvu a moc toho o tomto hřišti nikde není. Podle mapy a toho, že hřiště je veřejné, tipuju že to je spíš asi akademie?

Zobrazit přílohu 32168Zobrazit přílohu 32169
Radši zajeď do Dobrouče, není to odsud daleko...
Je to něco á la akademie, kde první týčko je u silnice, pak jsou jamky kolem kostela a na závěr si pamatuji jamky, které splývají s drivingem... Kvalita nic moc, přilehlá restaurace jen o trochu lepší...
 
Jasný děkuju všem, Dobrouč máme taky v hledáčku :) Zjišťoval jsem to primárně kvůli tomu, že tohle bude 5 minut cesty od ubytování a Dobrouč půl hodiny :)
 
Jasný děkuju všem, Dobrouč máme taky v hledáčku :) Zjišťoval jsem to primárně kvůli tomu, že tohle bude 5 minut cesty od ubytování a Dobrouč půl hodiny :)
Za 5 minut to asi stojí. Půlset na záda a je to tak na hodinku…
 
Jasný děkuju všem, Dobrouč máme taky v hledáčku :) Zjišťoval jsem to primárně kvůli tomu, že tohle bude 5 minut cesty od ubytování a Dobrouč půl hodiny :)
Ale za tu půl hodinu to určitě stojí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom