Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

NChP č.1

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Volal mi Vladimir ze svojí dači :
trochu je postraš, to bude stačit
a neboj se lhát, ať nemají klid.

Straš z hradu hlasitě lid ten svůj prostý
straš jednou dvakrát ... straš třeba po stý
ať imigranta bojí se lid.

Nemají mozek a přehlédnou lehce
to že k vám vlastně žádnej z nich nechce
Miloši věř mi, bude to hit.
 
Nevím, jestli tady se budou objevovat reakce... ale bude se mi po Tobě stýskat @Jerry ...za tu krátkou dobu jsem si na Tebe nějak zvykl....;)
 
Nevím, jestli tady se budou objevovat reakce... ale bude se mi po Tobě stýskat @Jerry ...za tu krátkou dobu jsem si na Tebe nějak zvykl....;)
Já se někam chystám???? :eek::eek::eek: nebo snad máš obavu, že mě za tu báseň někdo sejme o_O
 
ach to jo, já už se lek, že víš něco víc než já :p:D
 
Nevím, jestli tady se budou objevovat reakce
Reakce se psát můžou ale samozřejmě pouze kladný :p. A pokud by měl snad někdo nějaký konkrétní námět na zveršování nebo přání na "oslavnou báseň" na někoho nebo něco, může to sem vložit, nebo poslat soukromou zprávu, pokud by to mělo být překvapení. I o to se mohu bez záruky pokusit. ;)
P.S. Doufám, že po mě nějakej loudil z vás nebude chtít něco lechtivýho na oblbnutí nějakého děvčete. To bych musel požadovat desátky. :p:cool::D
 
Reakce se psát můžou ale samozřejmě pouze kladný :p. A pokud by měl snad někdo nějaký konkrétní námět na zveršování nebo přání na "oslavnou báseň" na někoho nebo něco, může to sem vložit, nebo poslat soukromou zprávu, pokud by to mělo být překvapení. I o to se mohu bez záruky pokusit. ;)
P.S. Doufám, že po mě nějakej loudil z vás nebude chtít něco lechtivýho na oblbnutí nějakého děvčete. To bych musel požadovat desátky. :p:cool::D
Jak to dáš do daní?
 
A všiml sis kolik klasických hudebních hitů je vlastně o golfu!??? Onehdá hudební výchova na čertově břemenu (překvapivě za střízliva jsme u toho zpívali):
Na odpališti - K.G.: Dám dělovou ránu... bum bum bum!
Hledání míčku po odpalu - D.J. Kde jsi? Kde jsi?!
Dřevem nebo hybridem pěkně z fairwaye... K.G. Trezor: Z trávy na mě tupě zírá po odpalu černá díra...
:)
 
A všiml sis kolik klasických hudebních hitů je vlastně o golfu!??? Onehdá hudební výchova na čertově břemenu (překvapivě za střízliva jsme u toho zpívali):
Na odpališti - K.G.: Dám dělovou ránu... bum bum bum!
Hledání míčku po odpalu - D.J. Kde jsi? Kde jsi?!
Dřevem nebo hybridem pěkně z fairwaye... K.G. Trezor: Z trávy na mě tupě zírá po odpalu černá díra...
:)
Jo a ve "Sladké mámení..." vlastně Helenka zpívá o 250 metrů dlouhym rovnym odplau :D:D:D
 
Politika do golfu nepatří. Nekažme si alespoň ten náš sport současným politickým hnojem.
 
Politika do golfu nepatří. Nekažme si alespoň ten náš sport současným politickým hnojem.
Neboj to bylo vyjímečně a cílem nebylo vyvolat politickou debatu, ale jen pobavit. Což také všichni až na tebe pochopili.:)
 
Neboj to bylo vyjímečně a cílem nebylo vyvolat politickou debatu, ale jen pobavit. Což také všichni až na tebe pochopili.:)
Máš pravdu, moc jsem tu "báseň" nepochopil. Ale vlastně jsem jí ani pochopit nechtěl.
 
Máš pravdu, moc jsem tu "báseň" nepochopil. Ale vlastně jsem jí ani pochopit nechtěl.
V tom případě mojí sekci "básní" raději přeskakuj, abys nepřišel k nějaké psychické újmě. :eek:Lepší to nebude.:down: Nepovažuji se za umělce a mojí cílovou skupinou není náročný čtenář, jen mě napadlo, že by moje trapné rýmovačky mohly někoho pobavit.;) Až mi ostatní přestanou dávat "to se mi líbí" i já přestanu, neboj.:)
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom