Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

navštívil jsem včera GolfProfi, nebo ne?

  • Autor vlákna Pavel1975
  • Založeno
P

Pavel1975

Neregistrovaný
myslel jsem že GolfProfi už zkrachovalo a tak mě hodně zarazilo, když jsem včera, zcela náhodou, šel kolem výstaviště a viděl "novou" prodejnu. Stejné tváře, stejné zboží, dokonce na krabicích byly ještě samolepky GolfProfi. Jen dnes sídlí v přízemí a ne ve třetím patře. Ano ano, oficiálně se jmenují golfcentrum, ale rozdíl by jsi nepoznal. Ehm, vlastně možná jo, je tam ještě míň zboží než měli na konci loňské sezony, ale zato ceny mají vyšší :D ochota, resp neochota je pořád na stejné úrovni, smutné.
 
Myslím, že golfcentrum jen "koupilo" prostory, zboží a vzalo lidi od zkrachovaného GolProfi
Golfcentrum má obchody i v Motole, na Albatrosu a prodejnu v Radotíně...
Stojí za tím Thema Trade, která organizuje golfové toury a tuším, že kdysi dávno i dětský Tiger Cup nebo jak se to jmenovalo.
Jejich cenovou politiku komentovat nebudu :)
Ale že by se GolfProfi jen přejmenovalo a jelo vesele dál, to fakt nee :)
 
myslel jsem že GolfProfi už zkrachovalo a tak mě hodně zarazilo, když jsem včera, zcela náhodou, šel kolem výstaviště a viděl "novou" prodejnu. Stejné tváře, stejné zboží, dokonce na krabicích byly ještě samolepky GolfProfi. Jen dnes sídlí v přízemí a ne ve třetím patře. Ano ano, oficiálně se jmenují golfcentrum, ale rozdíl by jsi nepoznal. Ehm, vlastně možná jo, je tam ještě míň zboží než měli na konci loňské sezony, ale zato ceny mají vyšší :D ochota, resp neochota je pořád na stejné úrovni, smutné.
Ahoj a víš kdy a jak mají otevřeno? Kouknul bych na ty kyselý ksichty, jak píšeš 😂
Co vím tak bývala sefova prodejny GolfProfi, tam měla pokračovat na sebe s tím, že ze začátku by jí se sbozim měli pomáhat kluci z Golfcentrum. Tedy aspoň takto mi to popisovala vloni v prosinci :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom