Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Navštěvujete před hrou cvičný grýn?

Navštěvujete cvičný grýn před hrou?

  • Ne, cvičný grýn vynechávám

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    37

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mnoho hřišť má cestou k prvnímu odpališti cvičný grýn. Někde se drží držet rychlost cvičných grýnů velmi podobnou té, co je pak reálně na hřišti, někde je to výrazně horší. Vadí vám to? Nebo v podstatě je vám to jedno a přizpůsobíte se realitě až při hře? A ta hlavní otázka - navštěvujete cvičný grýn před hrou?
 
Ano, patování na cvičném grýnu je součástí mé rozcvičky před každým soutěžním kolem.
Před tréninkovým kolem dle času, který mám k dispozici.
 
skoro pokaždé před hrou jak soutěžní nebo tréninkovou jdu na puting green,abych věděl přibližnou rychlost na hřišti...problém nastává,pokud je rozdíl v rychlosti značný 😢😢 dnes jsem nebyl a dával si v klidu kávičku...pak jsem se divil,že to musím nakouřit,aby to jelo :D:D
 
Jdu, ale jen jako predherni ritual. Se svou urovni hry nemam pocit, ze jsem schopen na cvicnem grynu pochytit rychlost. Nicmene mam pochybnost, ze na hristich zde je rovnitko mezi cvicnym grynem a gryny na hristi
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom