Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Návštěvnost hřišť, jak si kdo vede?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Zajímalo by mě, jestli máte vysledováno, jak si která hřiště vedou? Co se kde šušká? Každý z nás hrajeme jinde - dokážete posoudit, jestli je aktuálně plněji na hřištích, než loni touto dobou, jak si vaše hřiště vede? Každá krize je příležitostí k nějakému obrození a novému přístupu. Pozorujete, že by se to tak dělo? Nebo naopak se jede co nejvíce ve starých kolejích? Myslíte, že to některá hřiště semele a případně která a proč?
 
O víkendu Slapy, Hostivař i kotlina v podstatě úplně plno. Kdo neuhnal místo hned v den zmírnění opatření, tak s největší pravděpodobností nehrál. V pátek jsem chtěl na teetimu rezervovat na druhý den Hostivař, kde byly poslední 2 místa. Takže za mě ohromný rozdíl oproti loňsku.
 
Takž díky skupinám po dvou hráčích cca kolem 50%?
Úplně tak to neplatí všude. Někde zůstaly startovní časy po 10min (stejně jako 4 členný flajt), jinde časy zkrátili (např. Benátky po 6 minutách).
Navíc asi bude i rozdíl mezi víkendem a všedním dnem (mimo velké aglomerace), kdy dopoledne asi bude o něco volněji.
Ale je pravda, že je na hřištích poměrně plno - přeje tomu určitě i počasí.
 
Dělal jsme si rezervaci v pondělí večer na čtvrtek a Čerňák byl víceméně plný celý den, Poděbrady byly prázdné, když jse se díval včera večer na Poděbrady, bylo až na pár míst taky plno. Takže můj poznatek je, že je hodně plno...
 
Když se podívám na tabulku rezervovaných tee time u nás na dnešek je asi 32 lidí rozprostřených do celého dne. Těžko říci jestli je víc nebo míň...u nás to funguje tak, v běžném provozu, když není nával (což nebývá), že si člověk může jít jamky, které chce, "trojice" jamek, které chce. Umožňuje to koncepce hřiště. Na hřišti bývá plno, kdy mívají tréninky děti a mládež (což teď nemají), rodiče si jdou taky zahrát, děcka jsou rozprostřená po hřišti nebo na trénikových plochách. Hodně lidí sedává u klubovny...Takže dneska třeba se mi zdá to odpoledne docela zaplněné, ale jak to bývá v normálním provozu nějak nejsem schopna posoudit.
 
Okolo Prahy to je narvané asi všude.
Chtěl sem do Berovic s malou na buggy a bez šance na ranní tt abychom jeli sami.
 

Přílohy

  • Screenshot_20200416-110944_Facebook.jpg
    Screenshot_20200416-110944_Facebook.jpg
    88,7 KB · Zobrazení: 196
Takž díky skupinám po dvou hráčích cca kolem 50%?
Takto to lze pouze počítat , jen chytit time bylo umění, ty dvě procenta byli ti co šli sami a nikdo s nimi. Jinak super počasí , kdo přijel hrát, tak max cca 20 min před startem. Takhle průchodné hřiště to je paráda, jen v neděli , hráli celé rodiny a už to trochu vázlo na posledních jamkách.
 
O víkendu Slapy, Hostivař i kotlina v podstatě úplně plno. Kdo neuhnal místo hned v den zmírnění opatření, tak s největší pravděpodobností nehrál. V pátek jsem chtěl na teetimu rezervovat na druhý den Hostivař, kde byly poslední 2 místa. Takže za mě ohromný rozdíl oproti loňsku.

Slapy v pondělí byly dle TT také plné, ale předpověď počasí to docela vyčistila a na hřišti mohlo být reálně tak 50- 60 % flightů
 
"Moje" hřiště v Bolce je zatím zavřené, otvírá se tuto sobotu (pro členy už zítra).....a co jsem koukal na rezervace, tak je víceméně víkend plný.
 
Slapy v pondělí byly dle TT také plné, ale předpověď počasí to docela vyčistila a na hřišti mohlo být reálně tak 50- 60 % flightů
Jj, minulý týden o víkendu byly Slapy plné, ale šlo se dobře, tento týden víkend to samé, jsem rád, že mám v neděli teetime, byly poslední dvě místa odpoledne, aby se dalo obejít hřiště celé :)
 
Včera mi došlo, že mám dnes volno. V Berovicich bylo az do pozdního odpoledne volné jedno místo v 8.30, jinak vše plné. Ve čtvrtek! Naštěstí jsem to místo chytil..
 
Včera mi došlo, že mám dnes volno. V Berovicich bylo az do pozdního odpoledne volné jedno místo v 8.30, jinak vše plné. Ve čtvrtek! Naštěstí jsem to místo chytil..
tak to je síla - všichni místo home office mydlej do míčku co to dá
 
Bukuju to min. 10 dní dopředu - problém solved :)
Tak jasne. Jen to neřeší můj problém, když se ve středu dozvím, že nemám volno pondělí a pátek, ale čtvrtek a pátek [emoji16]
 
U nás jak kdy. Minulá neděla byla extrémní, přes 80 lidí, víc to hřiště v podstatě není schopno unést. Další dny v podstatě prázdno, asi kvůli počasí. A dnes přes 60 lidí, což je zhruba trojnásobek běžné návštěvnosti. Ale na víkend máme zatím dost prázdno.

EDIT: teď jsem na FCB zaznamenal, že dnes hrálo na Zbraslavi 130 lidí, což je vlastně 2x tolik co u nás. A když si vezmu, že je to 1. Praha, 2. jedna z TOP 18ek v ČR, tak jsem vlastně spokojenej:).
 
Za Hodkovičky hlásím,že od znovu otevření je návštěvnost +- 110 hráčů za den,a teď o víkendu to klesne někam na 80,protože se v neděli možná zhorší počasí a také proto,že lidé odjedou hrát klasické 18 jamkové resorty.Naskládáno pěkně po dvojicích,sem tam nějaké volné okénko a občas rodinný trojflajt. A jak už tady i ostatní zmínily,hra je tím pádem velmi plynulá a čekání skoro odpadlo.:up:;)
 
Upraveno:
Za Hodkovičky hlásím,že od znovu otevření je návštěvnost +- 110 hráčů za den,a teď o víkendu to klesne někam na 80,protože se v neděli možná zhorší počasí a také proto,že lidé odjedou hrát klasické 18 jamkové resorty.Naskládáno pěkně po dvojicích,sem tam nějaké volné okénko a občas rodinný trojflajt. A jak už tady i ostatní zmínily,hra je tím pádem velmi plynulá a čekání skoro odpadlo.:up:;)
Jaký rodinný trojflajt, co to je? Není snad na golfových hřištích jasné omezení na dva lidi ve flajtu, bez ohledu to, s kolika lidma sdílím domácnost?
 
Jaký rodinný trojflajt, co to je? Není snad na golfových hřištích jasné omezení na dva lidi ve flajtu, bez ohledu to, s kolika lidma sdílím domácnost?
Není. Pro členy společné domácnosti omezení na 2 osoby ve flajtu neplatí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom