Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Naučná stezka 19.jamky - 1. Analýzy švihu aneb kdo se v těch číslech má vyznat

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Má představa je ta, že by cílem mělo být seznámit se s možnostmi pořízení takové analýzy a nahlédnout to smyslu pojmů a údajů, jejich souvislostí, příčin a následků. Zkrátka nekoukat na to zraceně jak na manuál z NASA. Dále zmínit zajímavé aplikace, atd. atd. Klidně přidávejte komentáře ale hlavně se prosím hlašte se do ankety, ať mám přehled o zájmu.

Zájemci:
 
Upraveno:
U mne zatím není co analyzovat...:oops:
 
Já si musím zanalyzovat tyto analýzy.

Jinak, jak mi řekl kamarád -švih nemusíš korigovat, protože žádný nemáš ;)
 
Mám radost, už je nás 7. :)
 
Nebojte , neusnulo to ... jak víte, jsem byl týden v Turecku a terazky doháním resty v práci. Do konce týdne vydám návrhy termínů.
 
Nebojte , neusnulo to ... jak víte, jsem byl týden v Turecku a terazky doháním resty v práci. Do konce týdne vydám návrhy termínů.
Vítej v mrazírně. :D
 
Vítej v mrazírně. :D
To jo. V pátek odpoledne jsem se válel na lehátku u bazénu a chladil se ginem s ledem. V sobotu odpoledne jsem málem umrznul. :p
 
To jo. V pátek odpoledne jsem se válel na lehátku u bazénu a chladil se ginem s ledem. V sobotu odpoledne jsem málem umrznul. :p
Ušetříš za led do ginu :devil:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom