Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nastříkání holí

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s barvením holí? Sprayem nebo tak, jestli to drží, neloupe,...syn má rád růžovou a rád bych mu hole nastříkal...díky za pomoc a názory.
 
Chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s barvením holí? Sprayem nebo tak, jestli to drží, neloupe,...syn má rád růžovou a rád bych mu hole nastříkal...díky za pomoc a názory.
Co takhle barevne gripy?
 
Jestli máš na mysli hlavy, tak snad jen prášková lakovna... A dřeva umí určitě M.Prokop folií..
 
Martine - nevím, jestli máš na mysli shafty, nebo hlavy... gripy bych se asi snažil růžové koupit. Jinak bych se nebál - zvlášť u dětské hole vyzkoušet autolak třeba tu http://www.autolaky-eshop.com/auto-k-liquid-gum-ruzova-neon_z29276/. Btw. určitě mezí zapomenutými věcmi z hořehled máš nějaké staré hole, tak co to vyzkoušet nejdřív na ní?
 
Pokud nemáš na čem zkusit, můžu ti darovat hlavu z 5i na test
 
Objednal jsem si klasickou růžovku ve spreji a k tomu podkladovku na plasty a zkusim to. Podkladovka by mela plast malinko naleptat a ruzovka se pak snad dobre chyti, na hlavu to bude trochu loterie, ale snad par nastriku bude drzet taky. Zdokumentuju to a dam vedet:)
 
Mám lakovaný Driver na zeleno. Práškovou zapékací barvou v bmw.
 

Tak dobrá věc se podařila. Kdybych měl víc času (a nebyl línej) udělám to potřetí a bude to perfektní.

1. pokus - málo jsem to osmirgloval, tzn. prosvítaly nápisy na holi. Zároveň jsem hned napoprvé dal velkou vrstvu barvy a teklo to dolů.

2. pokus - takže jsem to celý serval a osmirgloval znova a dal pěkně pomalu lehounký nástřiky (asi 6). Bohužel tmavej podklad hole způsobil zbarvení spíš do oranžovo - červena než růžova.

3. pokus - tzn. kdybych to dělal ještě jednou, vzal bych to nejdřív bílou podkladovkou.

Ale snad bude mít kluk radost:).
 
Kup si čínské 5* Honmy ty jsou nabarvené krásnou zlatou barvou.:p

A k čemu by mi byly zlatý hole?
 
Upraveno moderátorem:

Tak dobrá věc se podařila. Kdybych měl víc času (a nebyl línej) udělám to potřetí a bude to perfektní.

1. pokus - málo jsem to osmirgloval, tzn. prosvítaly nápisy na holi. Zároveň jsem hned napoprvé dal velkou vrstvu barvy a teklo to dolů.

2. pokus - takže jsem to celý serval a osmirgloval znova a dal pěkně pomalu lehounký nástřiky (asi 6). Bohužel tmavej podklad hole způsobil zbarvení spíš do oranžovo - červena než růžova.

3. pokus - tzn. kdybych to dělal ještě jednou, vzal bych to nejdřív bílou podkladovkou.

Ale snad bude mít kluk radost:).

Mel to byt Bubba... a nakonec Rickie :D
 
Tak jsem taky svuj Hybrid trochu striknul na Neonově ružovou.
 

Přílohy

  • IMG_1639.JPG
    IMG_1639.JPG
    200,7 KB · Zobrazení: 318
  • IMG_1637.JPG
    IMG_1637.JPG
    211,4 KB · Zobrazení: 320
  • IMG_1636.JPG
    IMG_1636.JPG
    103,5 KB · Zobrazení: 282
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom