Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Náramkové hodinky na golfu. Ano nebo ne?

Dobrý den. Chtěla bych manželovi koupit tyto hodinky ale bojím se, že je rychle rozbije. Chci, aby je právě mohl mít k golfu. Oplatí se mu koupit tyto hodinky a nebo nemám riskovat a koupit nějaké levnější? Moc se v hodinkách nevyznám, takže budu moc ráda za doporučení :)
S nákupem hodinek pro muže bych byl opatrný. Navíc v bilé barvě? Pokud se vyslovil, že se mu líbí a že by si je přál, tak OK. Jinak nevím, jak je to s velikostí, ale S/M mi přijde spíš jako velikost pro ženy.
K samotným hodinkám - jsou to sportovní hodinky, takže by měly nějaké to hrubší zacházení vydržet. Ake škrábancům se nevyhne (plast. tělo i plastové „sklo”).
Jen tam nevidím golfové funkce.
 
Dobrý den. Chtěla bych manželovi koupit tyto hodinky ale bojím se, že je rychle rozbije. Chci, aby je právě mohl mít k golfu. Oplatí se mu koupit tyto hodinky a nebo nemám riskovat a koupit nějaké levnější? Moc se v hodinkách nevyznám, takže budu moc ráda za doporučení :)
Mirek to vice mene shrnul… toto jsou sportovni hodinky (takze asi preziji), bila barva je trosku omezujici (casto to nosi spise damy), takze je potreba vedet zda to chce. Pocitej, ze bile reminky obecne mohou trpet (zaspini se..).
Kazdopadne pokud manzel hraje golf, mozna by ho potesili golfove hodinky nebo multisport s golfovymi funkcemi. Mnoho z nas ma prave takove a uziva je na vice mene vsechny ostatni aktivity tez.
Posledni aspekt: jake manzel hodinky ma nyni, jak je nosi?
 
Dobrý den. Chtěla bych manželovi koupit tyto hodinky ale bojím se, že je rychle rozbije. Chci, aby je právě mohl mít k golfu. Oplatí se mu koupit tyto hodinky a nebo nemám riskovat a koupit nějaké levnější? Moc se v hodinkách nevyznám, takže budu moc ráda za doporučení :)

Hodinky mi připadají drahé, na to že nic moc neumějí. Na golf se moc nehodí, protože nemají funkce spojené s golfovou hrou. Osobně bych se podíval spíše zde -Garmin, což je asi nejlepší firma pro chytré hodinky ( nejen ) na golf, nabízí např. levnější https://www.garmin.com/cs-CZ/p/721216/pn/010-02472-12, případně o něco dražší https://www.garmin.com/cs-CZ/p/743387 Parametrově jsou tyto hodinky lepší ( i v negolfových parametrech ), hodí se na golf ( mají naprogramovány mapy hřišť ) a jsou i v bílé verzi :).
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hodinky mi připadají drahé, na to že nic moc neumějí. Na golf se moc nehodí, protože nemají funkce spojené s golfovou hrou. Osobně bych se podíval spíše zde -Garmin, což je asi nejlepší firma pro chytré hodinky ( nejen ) na golf, nabízí např. levnější https://www.garmin.com/cs-CZ/p/721216/pn/010-02472-12, případně o něco dražší https://www.garmin.com/cs-CZ/p/721216/pn/010-02472-12. Parametrově jsou tyto hodinky lepší ( i v negolfových parametrech ), hodí se na golf ( mají naprogramovány mapy hřišť ) a jsou i v bílé verzi :).
Mas tam 2x stejny odkaz ;)
 
Jinak pokud nejde o golfové funkce, jejich přežití záleží spíš na tom, kdo je nosí. Dost lidí včetně mě hraje golf s Apple Watch a ty nemají odolnost žádnou….
 
Poctivě jsem si přečetl zdejší hodinková vlákna a potěšilo mě, že tady zmiňujete naše putovní hodinky (konkrétně Traser). Je to projekt, kdy pouštíme do světa nové hodinky, aby si je mohli fanoušci hodinek vyzkoušet. Napadlo mě, jestli byste neměli zájem o podobnou iniciativu čistě pro golfovou skupinu 19jamka? A mohly by to být zrovna zmiňované automaty, ať se přesvědčíme, jestli jim ten Golf tak škodí :)
Zrovna píšu článek do jednoho golfového časopisu a data z takového testu by se mi náramně hodila. Co vy na to?
 
Poctivě jsem si přečetl zdejší hodinková vlákna a potěšilo mě, že tady zmiňujete naše putovní hodinky (konkrétně Traser). Je to projekt, kdy pouštíme do světa nové hodinky, aby si je mohli fanoušci hodinek vyzkoušet. Napadlo mě, jestli byste neměli zájem o podobnou iniciativu čistě pro golfovou skupinu 19jamka? A mohly by to být zrovna zmiňované automaty, ať se přesvědčíme, jestli jim ten Golf tak škodí :)
Zrovna píšu článek do jednoho golfového časopisu a data z takového testu by se mi náramně hodila. Co vy na to?

Ahoj Jirko,

jak admin a provozovatel tohoto fóra jsem pro :) Prolezl jsem si vlákno a organizaci na chronomagu (https://forum.chronomag.cz/topic/111776-putovní-hodinky-traser-tornado-pro/) a s ohledem na to, že to po mě vlastně skoro nic nechce k nastavování a programování (ideální :-D) a všechno si s Helveti zajistíš sám, tak to je skvělé. Sám zatím nejsem nadšenec do hodinek, ale to neznamená, že to taky nezkusím. Vymysli si prosím podmínky akce, jak konkrétně by to souviselo s golfem. Případně jaký typ info a výstupy by se nejvíce hodil a co konkrétně by se potřebovalo vědět. Prosím jen, aby výstupy a recenze uživatelů byly i na Jamce. S ohledem na to, že to běželo na chronomagu, tak fóra jako taková znáš a i jejich možnosti...

Podle mého názoru je nejjednodušší forma samostatného jednoho vlákna, ale mohou se tam mísit recenze s ostatními příspěvky. Druhou možností (kterou bych ale musel připravit) ja určitá forma technologická, kdy by recenze mohly být odděleny fyzicky od textu. Něco jako tu na Jamce máme o hřištích - https://www.19jamka.cz/hriste/albatross.7/ - tam je výhoda, že se k recenzím dají povinně vyžádat určitá políčka k vyplnění. To by taky šlo, ale musím to případně připravit.

Pokud varianta 1 - tak to jde obratem: klidně až si to promyslíš v kategorii Uživatelské recenze vytvoř vlákno k dané akci (já to pak někam vypíchnu). Pokud varianta 2 - tak mi dej vědět pomocí SZ, a někdy v průběhu příštího týdne bych se podíval, jak to zajistit. :)

A nebo něco mezi... nejprve konkrétním vláknem ověřit zájem, přihlášky a tak a v mezičase zrealizovat technologii na výstupní recenze. To by možná bylo nejlepší.

Každopádně díky!
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom