Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nákup - pgatoursuperstore.com

Kuba

Aktivní člen
Inzeráty
1
Neznáte někdo tenhle obchod pgatoursuperstore.com ? Lze tam najít někdy zajímavé ceny a napíšou i konečnou cenu vč. všech dovozních poplatků.

Konkrétně mě tam teď zaujal výprodej holí Honma. Driver vychází na cca 5000 i s poštou.
 
Což ale není předmětem dotazu, nebude první, kdo nakoupí online
 
Za ty prachy bych to zkusil, max. to prodáš dál, ani tratit by si na tom nemusel.

Já měl z USA už dvoje železa, první Niky a pak Mizuna, kdy sem si udělal fitting tady v CZ a pak je koupil o 10k levnější z Ameriky.
 
Jako Honma driver za 3K... vem 2! Druhy prodas na inzerat za 6 a jsi na svem.

Btw. i ta jejich zeleza za 13K je slusnej kauf.
 
Tak jestli ti Kubo nevadí, že je to zajíc v pytli na stiffu, tak co se recenzí na obchod týče, řadí se asi k průměru... Při rychlém ohledání na Googlu tak najdeš především stesky na špatný servis v obchodech(mají prodejní síť po celých USA), při náročnosti am. zákazníka asi nic, čeho by ses měl děsit... Je to odhaduji takový "sportsdirect" zaměřený na golf a tenis... Prodají ti velice levně starší zboží, ale pokecat tam o tom jak jsi včera hrál asi nepůjdeš...;-)
 
Tak jestli ti Kubo nevadí, že je to zajíc v pytli na stiffu, tak co se recenzí na obchod týče, řadí se asi k průměru... Při rychlém ohledání na Googlu tak najdeš především stesky na špatný servis v obchodech(mají prodejní síť po celých USA), při náročnosti am. zákazníka asi nic, čeho by ses měl děsit... Je to odhaduji takový "sportsdirect" zaměřený na golf a tenis... Prodají ti velice levně starší zboží, ale pokecat tam o tom jak jsi včera hrál asi nepůjdeš...;-)
ja mam s pga superstore kamennym obchodem dobre zkusenosti od rady s oblecenim az po fitting, nemohl jsem vytknout vubec nic, mnohem lepsi pristup nez u nas
 
Tak to je dobře... Vycházel jsem ze zahraničních recenzí, osobní skutečnost nemám...
 
Asi ho vyzkouším a objednám. Jako je tam trochu riziko, že nesedne, ale zase se dá vždy posunout dále. Což se může stát i na fittingu a může to být i dražší úlet.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom