Nákup - pgatoursuperstore.com

Kuba

Nováček
Autor vlákna
31.8.2019
3
3
3
Neznáte někdo tenhle obchod pgatoursuperstore.com ? Lze tam najít někdy zajímavé ceny a napíšou i konečnou cenu vč. všech dovozních poplatků.

Konkrétně mě tam teď zaujal výprodej holí Honma. Driver vychází na cca 5000 i s poštou.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana

Seppper

Aktivní člen
23.3.2016
425
409
73
Chýně
Jméno
Lubos Hendrich
Za ty prachy bych to zkusil, max. to prodáš dál, ani tratit by si na tom nemusel.

Já měl z USA už dvoje železa, první Niky a pak Mizuna, kdy sem si udělal fitting tady v CZ a pak je koupil o 10k levnější z Ameriky.

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,680
1,836
123
Praha
Jméno
Honza
Jako Honma driver za 3K... vem 2! Druhy prodas na inzerat za 6 a jsi na svem.

Btw. i ta jejich zeleza za 13K je slusnej kauf.

Sarkafarka

Člen fóra
5.6.2019
54
61
18
Tak jestli ti Kubo nevadí, že je to zajíc v pytli na stiffu, tak co se recenzí na obchod týče, řadí se asi k průměru... Při rychlém ohledání na Googlu tak najdeš především stesky na špatný servis v obchodech(mají prodejní síť po celých USA), při náročnosti am. zákazníka asi nic, čeho by ses měl děsit... Je to odhaduji takový "sportsdirect" zaměřený na golf a tenis... Prodají ti velice levně starší zboží, ale pokecat tam o tom jak jsi včera hrál asi nepůjdeš...;-)

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,448
2,310
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Tak jestli ti Kubo nevadí, že je to zajíc v pytli na stiffu, tak co se recenzí na obchod týče, řadí se asi k průměru... Při rychlém ohledání na Googlu tak najdeš především stesky na špatný servis v obchodech(mají prodejní síť po celých USA), při náročnosti am. zákazníka asi nic, čeho by ses měl děsit... Je to odhaduji takový "sportsdirect" zaměřený na golf a tenis... Prodají ti velice levně starší zboží, ale pokecat tam o tom jak jsi včera hrál asi nepůjdeš...;-)
ja mam s pga superstore kamennym obchodem dobre zkusenosti od rady s oblecenim az po fitting, nemohl jsem vytknout vubec nic, mnohem lepsi pristup nez u nas

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Míša

Sarkafarka

Člen fóra
5.6.2019
54
61
18
Tak to je dobře... Vycházel jsem ze zahraničních recenzí, osobní skutečnost nemám...

Kuba

Nováček
Autor vlákna
31.8.2019
3
3
3
Asi ho vyzkouším a objednám. Jako je tam trochu riziko, že nesedne, ale zase se dá vždy posunout dále. Což se může stát i na fittingu a může to být i dražší úlet.

WebGolf.cz