Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nákup na lefthandedgolf.co.uk - pouze pro LEVÁKY

Toamo

Aktivní člen
Klub
ČGK
HI (HCP)
9,6
Budu nakupovat wedge na lefthandedgolf.co.uk - nepřidá se někdo - sharnout dopravu?
 
I kdybych odhlédl od "brexitových" komplikací, spojených nyní s nákupy z UK, tak nevím, proč nakupovat zrovna na left-handed golfu. Dosud mi vždy přišlo, že tam mají vyšší ceny i poštovné (třeba oproti golfonline), a sortiment pro leváky mi tam širší taky nepřišel.
 
Chci Titleist 52/12F a 56/14F - na lefthanderu mají SM7 za 82,5 a SM8 117 + když 2, tak 10 dolů...ale máš pravdu, drahou dopravu...na golfonline nemají mnou požadované, nabízejí termín 7.5.
Co myslíš jen tím "brexitových" komplikací? Dlouho už jsem nenakupoval :)
 
Pristi tyden mi prijdou wedge z clubhousegolf.co.uk a to uz prvni cast baliku dorazila a zadne brexitove problemy nebyly...
 
Tady nekdo zbrojí na jamkovku. Jdes na to jako ja, nic nezlepší hru tak, jako nové hole.
 
No nějak jsem do dneška špatně chápal, že DPH po brexitu už jóó o_O :D, ale za boty+lovítko 128GBP a nikdo po mně nechtěl ani halíř navíc. Tak teď jen doufám, že hole 240GBP nečekají v celním skladu (kvůli custom-fittingu to poslali jako dva balíky), to bych nebyl pozitivně naladěn :D :D
 
Ono to v některých případech bývá vyplacené od odesílatele ale možná si měl jen štěstí :). Jinak by se mělo doplácet DPH.
 
Tak bych řekl, že mi to projde :D
1617311221890.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom