Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nákup holí ze zahraničí

Martine, pořád to plánuješ, nebo už ne? Koukal jsem na https://www.cobragolf.com/ a možná bych tam něco našel. Z US jsem nikdy nic nekupoval, tak jsem lehce studoval Shipito. Znáš jinou cestu?

Odložil jsem to, ale rad se k tomu vrátím. Ty wedge nutně potřebuju😄. Zkušenosti nemám žádné.
 
Dotaz pro zkušenější - proč při nákupu 3 holí přes Ebay po mne prodávající chce platbu za dopravu a import u každé hole?

Btw součet těchto 2 položek je roven polovině ceny hole...

4E4EB6D7-C32C-4AAC-8883-DC7D0C364551.png
 
Dotaz pro zkušenější - proč při nákupu 3 holí přes Ebay po mne prodávající chce platbu za dopravu a import u každé hole?

Btw součet těchto 2 položek je roven polovině ceny hole...

Zobrazit přílohu 15204
Možná proto, že má každá svůj paper box a nenapadne ho ty krabice svázat a poslat jako jeden balík? Zkusil bych mu poradit. Otázka je, jestli to nebude v součtu stejné. Zkus si to zadat u UPS jako tři balíčky a pak jako jeden
 
Možná proto, že má každá svůj paper box a nenapadne ho ty krabice svázat a poslat jako jeden balík? Zkusil bych mu poradit. Otázka je, jestli to nebude v součtu stejné. Zkus si to zadat u UPS jako tři balíčky a pak jako jeden
UPS s tím po odeslání rozhodně nic dělat nebude. A pochybuju že na ebay si zákazník sám za sebe dokáže zařídit dopravu. Navíc UPS nikde ve screenu nevidím. Je dost pravděpodobné, že za tu uvedenou cenu se bude spíš jednat o USPS a to teda chce dost trpělivosti než to dorazí. :)

Kontaktoval bych prodejce s tímhle dotazem. Ale pokud to není samostatná osoba, která tam něco prodává bazarově, tak se většinou jen těžko domlouvá něco jinak než je systémově dáno v rámce ebaye.
 
UPS s tím po odeslání rozhodně nic dělat nebude. A pochybuju že na ebay si zákazník sám za sebe dokáže zařídit dopravu. Navíc UPS nikde ve screenu nevidím. Je dost pravděpodobné, že za tu uvedenou cenu se bude spíš jednat o USPS a to teda chce dost trpělivosti než to dorazí. :)

Kontaktoval bych prodejce s tímhle dotazem. Ale pokud to není samostatná osoba, která tam něco prodává bazarově, tak se většinou jen těžko domlouvá něco jinak než je systémově dáno v rámce ebaye.
Ja tam psal že s tím má UPS něco dělat po odeslání? Psal jsem ať zkusí zadat a zapomněl jsem napsat - například UPS - jestli nebude cena stejná u tří krabic jako u jedné. Mám zkušenost s leteckou přepravou, kdy používají tzv. objemovou hmotnost. Takže pro ty co nepochopili co jsem tím myslel - radil jsem zjistit zda jeden balíček nebude stát stejně jako balíčky tři a pak to nemá cenu řešit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom