Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nákup Clubhouse UK

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Už mi zas docházej rukavice. Nenajdou se tu nějací nákupčí, co potřebujou nějaký drobnosti abychom se v součtu dostali přes 100 liber a ušetřili na poštovnym?
 
Už mi zas docházej rukavice. Nenajdou se tu nějací nákupčí, co potřebujou nějaký drobnosti abychom se v součtu dostali přes 100 liber a ušetřili na poštovnym?
do kdy?
 
taky kouknu. zda neco nepotrebuji
 
Už mi zas docházej rukavice. Nenajdou se tu nějací nákupčí, co potřebujou nějaký drobnosti abychom se v součtu dostali přes 100 liber a ušetřili na poštovnym?
Počkej do USA, spadnou 😂 ... taky nějaké objednám.
 
Tak vkládejte prosím přímé odkazy produktu s upřesněním (velikost, barva atd...) do komentářů. Já to shrnu a jak to přesáhne 100 £ tak to uzavřu a objednám.
 
vel.ML 3x 22,50
vel.ML 3x 16,50
 
Koukal jsem na bagy, ale vsechny ceny vychazeji stejne nebo dokonce vyssi nez v CR🤨
 
Zas tam maj pěkný slevy na boty. Vyjdou skoro na polovic než tady ve slevě, ale bez vyzkoušení se mi do toho nechce. :rolleyes:
 
Koukal jsem na bagy, ale vsechny ceny vychazeji stejne nebo dokonce vyssi nez v CR🤨
Ona spousta věcí už v UK vyjde stejně nebo dráž. Jen nevím, jestli je to tím, že v UK zdražili nebo v ČR zlevnili 🤔
 
Zas tam maj pěkný slevy na boty. Vyjdou skoro na polovic než tady ve slevě, ale bez vyzkoušení se mi do toho nechce. :rolleyes:
Děláš dobře. Já nezkoušel a tak mi teď boty leží doma...
 
Zas tam maj pěkný slevy na boty. Vyjdou skoro na polovic než tady ve slevě, ale bez vyzkoušení se mi do toho nechce. :rolleyes:
Já kupuji FJ a tam mám velikost odzkoušenou.
Ale je pravda, že každá značka má ty velikosti trošku jinak, takže vyzkoušet u nás v kamenné prodejně a objednat v UK 🤭
 
vel.ML 3x 22,50
vel.ML 3x 16,50
Pro mě prosím https://www.clubhousegolf.co.uk/acatalog/FootJoy-GTxtreme-Golf-Glove.html#SID=5250
3x vel. ML, cena celkem 37.50
 
vyzkoušet u nás v kamenné prodejně a objednat v UK 🤭
Až , to takhle budete dělat, tak tady nebude JEDINÁ PRODEJNA A BUDEME OPĚT VJESKYNI.
Máňa to takhle dělá normálně, ale ta lítá nakupovat do. UK.
 
Až , to takhle budete dělat, tak tady nebude JEDINÁ PRODEJNA A BUDEME OPĚT VJESKYNI.
Máňa to takhle dělá normálně, ale ta lítá nakupovat do. UK.
Když ta marže, se kterou to prodávají (jen pro tvé info - tento shop má i kamennou prodejnu), stačí na provoz v UK, tak proč by potřeboval mít obchod v CZ marži výrazně vyšší než je v UK? 🤔

Ono, místo gripů koupených v ČR, používat násobně levnější omotávky koupené v negolfovém obchodě také není zrovna “košer” (z pohledu tebou uvedené argumentace). 🤭
 
To je tvůj argument nebo”mání”, nemám nic proti nakupování na netu, jen se mi příčí vyzkoušet/ zneužít a koupit jinde, ale to je asi tvůj styl. A až doopravdy budeš potřebovat radu nebo věc a prodejna tam už nebude tak ti zbudou akorát oči pro pláč. Tobě asi obchod nic neříká a jeho provoz, protože toto bys jinak nemohl napsat.
 
Když ta marže, se kterou to prodávají (jen pro tvé info - tento shop má i kamennou prodejnu), stačí na provoz v UK, tak proč by potřeboval mít obchod v CZ marži výrazně vyšší než je v UK? [emoji848]

Ono, místo gripů koupených v ČR, používat násobně levnější omotávky koupené v negolfovém obchodě také není zrovna “košer” (z pohledu tebou uvedené argumentace). [emoji2960]
To skoro vypadá, jako by sis myslel, že obchodník v anglii nakupuje za stejné ceny jako v CZ?
 
To skoro vypadá, jako by sis myslel, že obchodník v anglii nakupuje za stejné ceny jako v CZ?
Samozřejmě, že nakupuje za stejné nebo podobné. Rozhodně není rozdíl 30% a více. Ale to už zase zaplevelujeme téma.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom