Nákup Clubhouse UK

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
16,1
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Už mi zas docházej rukavice. Nenajdou se tu nějací nákupčí, co potřebujou nějaký drobnosti abychom se v součtu dostali přes 100 liber a ušetřili na poštovnym?

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Už mi zas docházej rukavice. Nenajdou se tu nějací nákupčí, co potřebujou nějaký drobnosti abychom se v součtu dostali přes 100 liber a ušetřili na poštovnym?
do kdy?

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
16,1
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Nespěchám

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
taky kouknu. zda neco nepotrebuji

DzejBee

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Bolehovský
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
5,8
P/L
Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB
Počkej do USA, spadnou 😂 ... taky nějaké objednám.

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
16,1
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Tak vkládejte prosím přímé odkazy produktu s upřesněním (velikost, barva atd...) do komentářů. Já to shrnu a jak to přesáhne 100 £ tak to uzavřu a objednám.

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
16,1
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
vel.ML 3x 22,50
vel.ML 3x 16,50

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
11,6
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Koukal jsem na bagy, ale vsechny ceny vychazeji stejne nebo dokonce vyssi nez v CR🤨

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
16,1
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Zas tam maj pěkný slevy na boty. Vyjdou skoro na polovic než tady ve slevě, ale bez vyzkoušení se mi do toho nechce. :rolleyes:

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Koukal jsem na bagy, ale vsechny ceny vychazeji stejne nebo dokonce vyssi nez v CR🤨
Ona spousta věcí už v UK vyjde stejně nebo dráž. Jen nevím, jestli je to tím, že v UK zdražili nebo v ČR zlevnili 🤔

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Zas tam maj pěkný slevy na boty. Vyjdou skoro na polovic než tady ve slevě, ale bez vyzkoušení se mi do toho nechce. :rolleyes:
Děláš dobře. Já nezkoušel a tak mi teď boty leží doma...

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Já kupuji FJ a tam mám velikost odzkoušenou.
Ale je pravda, že každá značka má ty velikosti trošku jinak, takže vyzkoušet u nás v kamenné prodejně a objednat v UK 🤭

DzejBee

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Bolehovský
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
5,8
P/L
Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB
vel.ML 3x 22,50
vel.ML 3x 16,50
Pro mě prosím https://www.clubhousegolf.co.uk/acatalog/FootJoy-GTxtreme-Golf-Glove.html#SID=5250
3x vel. ML, cena celkem 37.50

bohumil.koval

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
GC LIPINY
HI (HCP)
19.4
P/L
Pravák
Značka
PING,TM, SC,Titleist,GT
vyzkoušet u nás v kamenné prodejně a objednat v UK 🤭
Až , to takhle budete dělat, tak tady nebude JEDINÁ PRODEJNA A BUDEME OPĚT VJESKYNI.
Máňa to takhle dělá normálně, ale ta lítá nakupovat do. UK.

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Až , to takhle budete dělat, tak tady nebude JEDINÁ PRODEJNA A BUDEME OPĚT VJESKYNI.
Máňa to takhle dělá normálně, ale ta lítá nakupovat do. UK.
Když ta marže, se kterou to prodávají (jen pro tvé info - tento shop má i kamennou prodejnu), stačí na provoz v UK, tak proč by potřeboval mít obchod v CZ marži výrazně vyšší než je v UK? 🤔

Ono, místo gripů koupených v ČR, používat násobně levnější omotávky koupené v negolfovém obchodě také není zrovna “košer” (z pohledu tebou uvedené argumentace). 🤭

bohumil.koval

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
GC LIPINY
HI (HCP)
19.4
P/L
Pravák
Značka
PING,TM, SC,Titleist,GT
To je tvůj argument nebo”mání”, nemám nic proti nakupování na netu, jen se mi příčí vyzkoušet/ zneužít a koupit jinde, ale to je asi tvůj styl. A až doopravdy budeš potřebovat radu nebo věc a prodejna tam už nebude tak ti zbudou akorát oči pro pláč. Tobě asi obchod nic neříká a jeho provoz, protože toto bys jinak nemohl napsat.

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Když ta marže, se kterou to prodávají (jen pro tvé info - tento shop má i kamennou prodejnu), stačí na provoz v UK, tak proč by potřeboval mít obchod v CZ marži výrazně vyšší než je v UK?

Ono, místo gripů koupených v ČR, používat násobně levnější omotávky koupené v negolfovém obchodě také není zrovna “košer” (z pohledu tebou uvedené argumentace).
To skoro vypadá, jako by sis myslel, že obchodník v anglii nakupuje za stejné ceny jako v CZ?

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
To skoro vypadá, jako by sis myslel, že obchodník v anglii nakupuje za stejné ceny jako v CZ?
Samozřejmě, že nakupuje za stejné nebo podobné. Rozhodně není rozdíl 30% a více. Ale to už zase zaplevelujeme téma.

Stav
Uzamčeno.
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom