Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Najlepší driving range v Prahe

Vlk

Nováček
Ahojte,

Golf je moje hobby, sice som sa z drivingu nedostal este na ihrisko ale dosť ma to baví. Posledný rok cestujem kvoli práci po svete a snažím sa navštevovať drivingy v každej krajine v ktorej sa dlhšie zdržujem. Momentálne budem istý čas v Prahe. Vedeli by ste mi prosím poradiť dobrý driving range ? Stihol som navštíviť Hoštivar, je super že v upršaných dnoch majú vykurovanie a otvorený su až do 22ej. Existuje v prahe niečo moderné kde jednotlivé "kóje" trackujú aspon vzdialenosť odpalu ? Napr. v bratislave máme Golf Arenu s track tee (
), v dubaji je zasa TopGolf. Je taketo niečo v prahe ? Našiel som len že bestgolf.cz ponuka Trackman simulator čo je fajn a v buducnosti určite vyskušal ale rad by som niečo outdoorové keď začína byť prijemne slnečno

Ďakujem za rady a som rád že som na toto fórum nahodou naraz cez google po tom čo som márne hladal české golfové komunity na facebooku
 
Bohužel, nevím o tom, že by tu byly nějaké drivingy, které ti trackují odpaly. Jedině jsem se s tím setkal na Dejvicích, což je ale indoor, takže to už můžeš jít rovnou na toho trackmana.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom