Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Najdi deset rozdílů - II.

Stav
Uzamčeno.
pořád jsem napnutej jak špagát..... :confused:
 
Finálních deset rozdílů první rozdílové hádanky. Tady to je. Velký dík patří za přípravu @doktordee .
Řešení jsem doplnil i do úvodního příspěvku do spoileru. Těšme se na další pokračování. :)

P5010008-10.png

:)
 
Jenom trošku cudnej člověk, ten rozkrok nemohl najít ... kdo ho našel je kanec :p:p:p
 
Jenom trošku cudnej člověk, ten rozkrok nemohl najít ... kdo ho našel je kanec :p:p:p
Ženy mezi člověka nepočítáš??? Ty by tam mohly koukat, ne?:eek:
Ale máš právdu, já, jako muž, tam nekoukal.... spíš co to vypovídá o tom, kdo to dělal
 
Ženy mezi člověka nepočítáš??? Ty by tam mohly koukat, ne?:eek:
Ale máš právdu, já, jako muž, tam nekoukal.... spíš co to vypovídá o tom, kdo to dělal
máš pravdu ... opravuji ... kdo ho našel, je buď žena, nebo kanec :p:D
A o @doktordee si snad žádný iluze nikdo neděláme ;):p
 
Teda musím přiznat, že jsem Kopčákův rozkrok tak podrobně nezkoumala :oops:, je to trochu žinantní, a i teď po zveřejnění jsem se ho tedy snažila prozkoumat a i tak jsem nemohla najít v čem je tam rozdíl!
 
máš pravdu ... opravuji ... kdo ho našel, je buď žena, nebo kanec :p:D
A o @doktordee si snad žádný iluze nikdo neděláme ;):p
A když jsem ten prekérní rozdíl nenašla, tak sice nejsem kanec, ale ani žena? :rolleyes: Omyl! Jsem vdaná žena, tudíž cizí rozkroky nezkoumám ;):cool::p
 
A když jsem ten prekérní rozdíl nenašla, tak sice nejsem kanec, ale ani žena? :rolleyes: Omyl! Jsem vdaná žena, tudíž cizí rozkroky nezkoumám ;):cool::p
na horním obrázku je trochu naditější .. ale jestli je to ta opravdová, nebo dodělaná, to se neodvažuju pomyslet :p
 
na horním obrázku je trochu naditější .. ale jestli je to ta opravdová, nebo dodělaná, to se neodvažuju pomyslet :p
Já to zhodnotila, že na horním obrázku je trochu větší ten stín, pokud to není obrovská skvrna :eek:, a nebo jak píšeš, no prostě nějaký rozdíl tam tedy je.
 
na horním obrázku je trochu naditější .. ale jestli je to ta opravdová, nebo dodělaná, to se neodvažuju pomyslet :p
Já myslím, že v rámci konkurenčního boje David rozhodně ubíral :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom