Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Najdi deset rozdílů - I.

Stav
Uzamčeno.
Nevím jak vy, ale já jsem jich napočítal 12 a myslím, že další ještě najdu :p
 
Nevím jak vy, ale já jsem jich napočítal 12 a myslím, že další ještě najdu :p
Jasně, když započítám ten rozdíl napětí, co zmínil @Francovka a ještě rychlost a směr větru, tak ano, je jich 12:cool:.
 
A taky je tam ještě rozdíl v kontrastu a jasu obou obrázků, takže 13, nebo vlastně 14 :up:
 
Ze zoufalství jsem na to pustil analyzátor obrazu - a stejně jsem žádnej desátej rozdíl nenašel!!! GRRR... :mad::D
 
Mohu vás ujistit, že rozdílů jsem udělal opravdu 10. Dle zadání náčelníka. Některé lehčí. Některé těžší. Větší. Menší. Od dnešního večera tuším, sem náčelník začne dávat řešení. Po jednom rozdílu. ;)
 
A taky je tam ještě rozdíl v kontrastu a jasu obou obrázků, takže 13, nebo vlastně 14 :up:

A ještě to, že jeden obrázek je výš, než ten co je pod ním :D takže vlastně 15
 
Mohu vás ujistit, že rozdílů jsem udělal opravdu 10. Dle zadání náčelníka. Některé lehčí. Některé těžší. Větší. Menší. Od dnešního večera tuším, sem náčelník začne dávat řešení. Po jednom rozdílu. ;)
Lehčí??? Větší??? A čím se hledají ty menší? Lupou?!:eek: To jsou snad už jen pixely ne? Na to nestačí rozlišení ani obrazovku notebooku ani tabletu.:oops:
 
Jasně, když započítám ten rozdíl napětí, co zmínil @Francovka a ještě rychlost a směr větru, tak ano, je jich 12:cool:.
...a zapomněl si na můj růst trávy!
 
Jak zmínil David, budu každý večer odkrývat jeden rozdíl.

Jinak, jeden rozdíl se doopravdy v rozlišení výše hůře hledá, tak tady je plné rozlišení (odkaz doplněn i do úvodu):
Plná velikost viz odkaz: https://www.19jamka.cz/_ftp/10rozdilu-full-1.jpg
 
Upraveno:
To je něco jinýho ... už mám i ten opravdu desátej. :up: na původním obrázku to vypadalo jako jen hůř vykreslenej stín.
 
Tak první rozdíl je tu. :)

Kdo ho nenašel, je ostuda, ten byl jednoduchej.

unnamed.jpg
 
První a druhá. Medvídek vepředu! :)

unnamed.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom