Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Najdi 10 rozdílů - III.

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
10rozdilu-full-3.png

Plná velikost viz odkaz: https://www.19jamka.cz/_ftp/10rozdilu-full-3.png

Najdi deset rozdílů - III.

Do kdy: středa 21.3.2018
Ceny: žádné, jen tak pro zábavu

Pravidla: Mezi dvěma obrázky je celkem 10 rozdílů. Pozorně se podívejte a zkuste všech deset najít. Do vlákna napište, jestli se vám do daří, nebo ne, případně když budete mít jich deset, napište "MÁM" (či něco podobného). NEPROZRAZOVAT/NEPSAT rozdíly! Za týden zveřejním celkové řešení, průběžně vždy část řešení. Diskuse volná. Hádanka slouží pro zábavu, ceny žádné nebudou - prostě jen tak. Díky @doktordee za přípravu! :up:

Tak co, máte?

 
Upraveno:
Já taky. :)) Tyjo, to mě připomnělo, že si na letošní sezónu musím zase sehnat slamák. :)
 
Zobrazit přílohu 4098
Plná velikost viz odkaz: https://www.19jamka.cz/_ftp/10rozdilu-full-3.png

Najdi deset rozdílů - III.

Do kdy: středa 21.3.2018
Ceny: žádné, jen tak pro zábavu

Pravidla: Mezi dvěma obrázky je celkem 10 rozdílů. Pozorně se podívejte a zkuste všech deset najít. Do vlákna napište, jestli se vám do daří, nebo ne, případně když budete mít jich deset, napište "MÁM" (či něco podobného). NEPROZRAZOVAT/NEPSAT rozdíly! Za týden zveřejním celkové řešení, průběžně vždy část řešení. Diskuse volná. Hádanka slouží pro zábavu, ceny žádné nebudou - prostě jen tak. Díky @doktordee za přípravu! :up:

Tak co, máte?
Nemám, nemám čas.:mad: A zase žádný kompenzace za vlastnický práva ( či jak se tomu nadává).:cry:
 
Nikdo nic? :)
 
Já zatím osm, ale nestíhám, nemám na to čas.
 
Já opět devět, zřejmě nějaká návaznost na počet jamek mého domovského klubu...
 
ok, první trojice. Našli jste rybičku? :-D

1-3.png
 
Druhá trojice:

4-6.png
 
Vypadá to, že jsem je fakt našla, zatím shoda :cool:
 
Ale největší šichta byla, všimnout si té milé usměvavé rybky :p:D:D
 
Tak a finále, kdo našel všech deset? :)

7-10.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom