Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nadměrná golfová obuv

zdarovka

Aktivní člen
Jméno
Petr
Klub
PCG, ČGK
Jistě se mezi Vámi golfisty nejdou lidé vyššího vzrůstu :) Jak řešíte obuv na golf? Dá se sehnat ve velikostech EU 50/51/52, a kde?
 
Ja vyloženě nepotřebuji speciální golfovou obuv, ale hrát v teniskách, obzvlášť teď na podzim je fakt špatný, jelikož po první jamce má člověk boty od rosy naprosto promočené. Kvůli tomu by mě lákali golfové boty, co by obstáli v těchto podmínkách.

Já standardní boty kupuji vždy Adidas EU 51 1/3 (318mm), a ty relativně online seženu, vzhledem k tomu, že vím že tahle velikost mi prostě půjde. Jenže golfová prostě není :( Na amazonu bych za boty dal 200€ včetně poštovného,a na americkém rockbottomgolf kvůli poštovnému a clu z US by to bylo to samé., a to by ještě byla sázka do loterie jestli mi půjdou.

Jak to v čechách řešíte?
 
Je 195cm vyšší vzrůst? Asi ne, páč mě stačí boty EU45 😉
 
Je 195cm vyšší vzrůst? Asi ne, páč mě stačí boty EU45 😉
Tak to gratuluji ke konfekční velikosti při tomto vzrůstu :) ja mám 201 cm, a už je to 6 velikosti rozdíl 🤦‍♀️
 
Tak to gratuluji ke konfekční velikosti při tomto vzrůstu :) ja mám 201 cm, a už je to 6 velikosti rozdíl 🤦‍♀️
Syn má 200cm a EU46:)
Musí pro tebe bejt fakt peklo sehnat vůbec nějaký boty...
 
Co znám lidi s touto velikosti tak NIKE tam by asi neměl být problém, potom eaby.
988BF0EC-9A2D-424D-AD51-1C1800A99BF4.jpeg
 
Nebude to spíše tím, že ... nejde obchodníkům objednat takovouto velikost, dostupnost pro EU trhy. Potom tito musí objednávat tam, kde je ochota toto zajistit.

Ta stránka vypadá dobře, bohužel naráží na můj problém neochoty platit tolik peněz za import :( Boty za 3000,- a další trojka za dopravu :-/

1603100168769.png
 
Přidám sem ještě další US eshop co má v nabídce tyto velikosti, ale problém s extrémně drahou dopravou je stejný

 
Někdo tady měl kontakt na německou prodejnu golfu, jinak vyzkoušej DECATHLON tyto boty vypadají dobře:
 
Nike golf dělá velikost max US 14. Výjimečně 15 a 16. S nejistou skladovou dostupností.


Tak jsem dneska byl v imgolfu, ty nike mi sice nešli, ale dámy v shopu mi našli FJ. Myslím, že FJ má trošku podsazené číslování, řekl bych že je to spíš US16, ale to je spíš dobrá zpráva jelikož 15 se dají jště docela sehnat! :) Jinak shop můžu doporučit, servis a ochota pomoci perfektní, s nasazením 110 %.

1603133655727.png
 
Tak jsem dneska byl v imgolfu, ty nike mi sice nešli, ale dámy v shopu mi našli FJ. Myslím, že FJ má trošku podsazené číslování, řekl bych že je to spíš US16, ale to je spíš dobrá zpráva jelikož 15 se dají jště docela sehnat! :) Jinak shop můžu doporučit, servis a ochota pomoci perfektní, s nasazením 110 %.

Zobrazit přílohu 14633
Vyřídím 😊 spíše si na ně lidi stěžují.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom