Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Na Vrších

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
ČR / Východ
GOLF NA VRŠÍCH

 
Upraveno moderátorem:
9ti jamkové hřiště v Královéhradeckém kraji v obci Librantice - nedaleko Třebechovic pod Orebem.
 
Je to moje domovské hřiště. Založila jsem vlákno na jeden popud, zatím moc netuším k čemu to bude. Ale třeba když vás to pobídne k nám zajet, zahrát si - možná zjistíte, že je to velice fajnové hřiště, s prima atmosférou a fajn lidmi.
 
hraj jsem na velikonoce 2015, velmi prijmene hriste, zrovna velmi velmi foukalo, takze napr. druha jamka byla velky risk, ale jinak super atmosfera i jamky :)
 
Fouká u nás často, to je pravda. A druhá jamka je výzva, první ranou na green.;)
 
Kdybyste se rozhodli si u nás zahrát, dejte vědět, ráda vás poznám osobně a jako mí hosté můžete mít zvýhodněné fee.
 
tak jsem kdysi před lety začínal s golfem :) .. s Krejčou, co je teď manager na Kuňce :) .. letos se k Vám opět na jeden turnaj chystám, jako každý rok
 
Kdybyste se rozhodli si u nás zahrát, dejte vědět, ráda vás poznám osobně a jako mí hosté můžete mít zvýhodněné fee.
Ahoj, přemýšlím, že bych na hřiště Na Vrších zajel na pár dnů se syny (6 a 8 let), protože jsem slíbil ženě, že kluky vezmu pod stan. Když jsem kupoval stan, tak se mi všechny zdály malé a tak jsem koupil karavan. Má prosba na tebe je - je možné na hřišti ( parkovišti) pobývat s karavanem, případně je tam nějaká přípojka apod? U nás na Malevilu máme několik stání se vším co k tomu patří, ale když jsem si u vás dělal před lety zelenou kartu, nic podobné tam nebylo nebo jsem neviděl. Díky předem za odpověď
 
Ahoj, přemýšlím, že bych na hřiště Na Vrších zajel na pár dnů se syny (6 a 8 let), protože jsem slíbil ženě, že kluky vezmu pod stan. Když jsem kupoval stan, tak se mi všechny zdály malé a tak jsem koupil karavan. Má prosba na tebe je - je možné na hřišti ( parkovišti) pobývat s karavanem, případně je tam nějaká přípojka apod? U nás na Malevilu máme několik stání se vším co k tomu patří, ale když jsem si u vás dělal před lety zelenou kartu, nic podobné tam nebylo nebo jsem neviděl. Díky předem za odpověď
To se Ti do karavanu vejde i Citigo na vylety :D
 
Bohužel ne, ten kam se vejde byl o tři miliony dražší :(
Jsi setril jako na tom citigu?? :D
 
Ahoj, přemýšlím, že bych na hřiště Na Vrších zajel na pár dnů se syny (6 a 8 let), protože jsem slíbil ženě, že kluky vezmu pod stan. Když jsem kupoval stan, tak se mi všechny zdály malé a tak jsem koupil karavan. Má prosba na tebe je - je možné na hřišti ( parkovišti) pobývat s karavanem, případně je tam nějaká přípojka apod? U nás na Malevilu máme několik stání se vším co k tomu patří, ale když jsem si u vás dělal před lety zelenou kartu, nic podobné tam nebylo nebo jsem neviděl. Díky předem za odpověď
Pobývat s karavanem je tam jistě možné, protože jsem tábořit karavan i viděla, je to jistě na domluvě. Přípojka tam tuším není, ale určitě to ten co tam stál nějak řešil. Mohu ti to zjistit.:)
 
Pobývat s karavanem je tam jistě možné, protože jsem tábořit karavan i viděla, je to jistě na domluvě. Přípojka tam tuším není, ale určitě to ten co tam stál nějak řešil. Mohu ti to zjistit.:)
To by jsi byla moc hodná. Určitě za připojení rád zaplatím. Nechce se mi moc někam do kempu, na hřišti mi to přijde lepší. Moc díky!!
 
Tady je to fakt banda magorů. :D:D:D Co uděláš příště? Řekneš ženě, že si jdeš zahrát odpolední devítku, pak se to zvrtne a večer jí pošleš SMS z Beleku, že dorazíš dom za týden? :eek::eek::eek::p
 
Tady je to fakt banda magorů. :D:D:D Co uděláš příště? Řekneš ženě, že si jdeš zahrát odpolední devítku, pak se to zvrtne a večer jí pošleš SMS z Beleku, že dorazíš dom za týden? :eek::eek::eek::p
Jó, já si jen tak nezahraju. Mám utrženou šlachu na prstu levé ruky a to je minimálně 8 týdnů stop. Jinak, kdybych do Beleku vzal s sebou naše tři děti, tak ji to asi nebude vadit a moc ráda si od nás odpočine :D
 
Pokusím se oživit a držet na živu toto vlákno. Novinky v tuto roční dobu zrovna moc žádné nejsou, jen to, že dokud to počasí dovolí, budou se hrát nedělní hendikepky. Bývají vypisované na poslední chvíli a jestli se zatím nic nezměnilo a počasí to umožní - tuto neděli by měla být hendikepka ve smyslu "Máme hole v ruce":). A hřiště je stále otevřeno bez omezení.

A hrajeme už za jednotné podzimní celodenní fee - 200,- Kč.
 
Tuto neděli 17.11. hrajeme u nás 2.poslední hcp turnaj "máme hole v ruce". Startovné 300,-, podzimní fee pro nečleny 200,- a jídlo po hře! A snad bude i dobré počasí. ⛳
 
Zatím stále otevřeno, v neděli se odehrál 4. poslední turnaj - hendikepka.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom