Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Na Vrších

Jak vypadá hřiště?
Zítra bych se chtěl asi přijet podívat. Není moc mokro? Nejsou moc zapískovaný a propíchaný greeny? @Marta
 
Jak vypadá hřiště?
Zítra bych se chtěl asi přijet podívat. Není moc mokro? Nejsou moc zapískovaný a propíchaný greeny? @Marta
Bohužel jsem na hřišti více než týden nebyla, minulý týden pršelo...dneska jsem pracovně nestíhala. Má být hezky, chci si jet taky zahrát ještě a tuším, že mokro bude dost...greeny netuším. Snad zítra nebo ve čtvrtek...uvidím. Tak snad nebudeš moc zklamaný.
 
Tak jsem si ráno pro jistotu zavolal - propíchané greeny (asi jako všude) a vody prý také dost. Tak návštěvu nechám na jindy :(
Ale ještě jsem tam nehrál, takže se tam určitě stavím 👍
 

Otevření sezóny 2021​

Vzhledem k aktuální situaci, kdy od pondělí 22.3.2021 došlo k rozvolnění pohybu pro realizaci volnočasových aktivit a vzhledem k příznivému vývoji a předpovědi počasí, počítáme od pátku 26.3.2021 s postupným otevíráním našeho areálu Na Vrších.

Pohyb v areálu je zatím stále omezen na skupinky (v našem případě flighty) v maximálním počtu 2 osob. Výdejové okénko s drobným občerstvením je povoleno. Služby drivingu a cvičných ploch budou také postupně k dispozici.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom