Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Na Vrších

2...jedeme s Marky na naši první společnou hru v 2020 ;)
No, uvidím,jsou naplánovány zahradní práce...Snad se vám bude u nás líbit, greeny jsou chlupaté, pomalé...ale déšť pomohl, trochu hřiště změklo a zazelenalo se. Doporučuji dát si Vlastičky "vytuněný hotdog" ;)
 
Bohužel, ohlásili se naši, tak nic, chjo, škoda. Před chvílí se tu prohnaly kroupy, snad už bude lepší. A snad se vám u nás bude líbit.
 
Před chvílí se tu prohnaly kroupy, snad už bude lepší.
No, jeli jsme dle Foreca a naštěstí to vyšlo :) z auta jsme vystupovali ještě za deště a na 8 jsme s hrůzou koukali do dáli přes 3, jestli to co vidíme půjde na nás a máme fofrem utíkat pryč nebo ne.....šlo to jinam :)
Hřiště mě pripomnelo Trhovy Štěpánov, domácí to tam musíte mít super. Díky dešťům v posledních hodinách na fw trochu vody, ale co bychom chtěli, když jedeme v takovém počasí 😂 já šel vlastně většinu hřiště v euforii, když jsem na 2 skončil po odpalu 5w na greenu a druhy míček 2 metry od greenu :)

Mate to tam fajn. Tak snad někdy příště ;)
 
No, jeli jsme dle Foreca a naštěstí to vyšlo :) z auta jsme vystupovali ještě za deště a na 8 jsme s hrůzou koukali do dáli přes 3, jestli to co vidíme půjde na nás a máme fofrem utíkat pryč nebo ne.....šlo to jinam :)
Hřiště mě pripomnelo Trhovy Štěpánov, domácí to tam musíte mít super. Díky dešťům v posledních hodinách na fw trochu vody, ale co bychom chtěli, když jedeme v takovém počasí 😂 já šel vlastně většinu hřiště v euforii, když jsem na 2 skončil po odpalu 5w na greenu a druhy míček 2 metry od greenu :)

Mate to tam fajn. Tak snad někdy příště ;)
Taková vzácnost, někdo z Jamky přijel k nám na hřiště! Mrzí mě, že to nevyšlo. Teda 5w na dvojce rovnou na green! Super, chápu tvou euforii, každý když prvně přepálí rybník je v transu 😁
Tak snad jsi u nás nebyl naposledy.;)
 
Zítřejší ranní turnaj u příležitosti Slunovratu je zrušen - hřiště je pod vodou :eek:
 
Zítřejší ranní turnaj u příležitosti Slunovratu je zrušen - hřiště je pod vodou :eek:
Dyť je to do kopce.o_O
 
Dyť je to do kopce.o_O
Nene, může se vylít rybník a pak je zaplavený green dvojky a fervej trojky je mokrá normálně, teď tam určitě stojí voda.
 
Nene, může se vylít rybník a pak je zaplavený green dvojky a fervej trojky je mokrá normálně, teď tam určitě stojí voda.
Jasně. To jsem si představila jak je rybník z dvojky vylitej až ke klubovně. :D
 
Jasně. To jsem si představila jak je rybník z dvojky vylitej až ke klubovně. :D
Tak to asi ne, ale voda kolem klubovny a na akademii být může, steče to tam právě z kopce. Má být hezky, snad to rychle vyschne..ta fervej trojky pak smrdí když to tam je mokrý dlouho.
 
Tak to asi ne, ale voda kolem klubovny a na akademii být může, steče to tam právě z kopce. Má být hezky, snad to rychle vyschne..ta fervej trojky pak smrdí když to tam je mokrý dlouho.
Máme tam hrát v pondělí turnaj. 🤔
Tak to abych si začal vymýšlet náhradní program. Že ??
 
Máme tam hrát v pondělí turnaj. 🤔
Tak to abych si začal vymýšlet náhradní program. Že ??
Vůbec netuším jak to tam vypadá, jen odhaduji...ale je možné, že ten turnaj nebude.
 
Máme tam hrát v pondělí turnaj. 🤔
Tak to abych si začal vymýšlet náhradní program. Že ??
Tak zítřejší seniorka taky zrušena :oops: bude to tam moc mokrý...
 
Tak zítřejší seniorka taky zrušena :oops: bude to tam moc mokrý...
A bylo😃. Šli jsme 2x ten vrch 4 - 9 tou jamku. Ty byly celkem v pohodě. Pak nám to nedaloa dali jsme si vyklusávací 1 - 3. 1šla, na2ce jsem dal berdý a ta tříparová 3kaa by se nechala
hrát pokud bych bych byl první ranou
na grýnu. No a to se buhužel nestalo😕
Tak jsem alespoň prověřit vodotěsnost
nových bot. A to zafungovalo na 1ku.
Když jsme chtěli Vlastně platit fíčko,
tak od nás nic nechtěla. 🤗 Tomu říkám slušný oddíl.😃
 
Hlasim, že hřiště krásně vysychá, jen fervej trojky je prostě pořád brod, to bude chvíli trvat než vyschne. Ale je to třípar, delší sice, tak jedině to hrát první na green a mokro obejít ;) 😁
Ale jinak snad si za tu krátkou mojí historii u nás nepamatuji tak krásně zelené hřiště, ferveje zelené bez puklin v zemi, bez holin, držící greeny...
KDO JSTE U NAS NA VRŠÍCH JEŠTĚ NEBYL, PŘIJEĎTE SI ZAHRÁT, MYSLÍM, ŽE NEBUDETE LITOVAT! :up:
 
super devítka :up::up::up: každé tři jamky u klubovny kde jsem narazil na super lidičky ;);) s kolegou jsme se pokaždé občerstvovali a pokračovali ve hře...on pět krát pivečko a já jen dvakrát,páč jsem byl řidič... moc se mi tam líbilo a nebýt to pro mě tak daleko jsem tam častěji.....líbila se mi tříparová akademie u klubovny,na které jsme se po hře vyřádili....všem hřiště doporučuji... :up::up::cool::cool:
 
Novinka u nás Na Vrších, máme otevřené nové dámské odpaliště na devitce. ;) Líbí se mi, ale asi bude těžší, je potřeba přepálit takový džihád :eek: Při mé první hře z něj jsem byla tak namotivovaná, že hned první dva míče skončily těsně pode mnou v tom brajglu. 😡😁😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom