Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Na Vrších

Musím říci, že se trochu stydím....dle webovek našeho hřiště je stále zavřeno z důvodu zmrzlých greenů o_O
 
Tak přišel e-mail z klubu, je otevřené hřiště, ale za jistých podmínek - zatím jen pro členy klubu. Vše aktualizováno na stránkách klubu.
 
Otevřeno pro všechny hráče, i nečleny, fee 350,- kč. Nutná rezervace tee time. Rezervuje se do tabulky, odkaz na stránkách hřiště http://www.gcnavrsich.cz/
 
Rekonstruovali jsme kuchyň, ale je hotovo, tak po Velikonocích se už konečně vydáme na hřiště a poreferuji.
 
Nezapomeň si dát před prvním odpalem pořádnýho panáka.
 
Tak placatku mám VŽDY v bagu! Dobré připomenutí, doplnit její obsah. No, těšila jsem se na panáka u baru, koho by napadlo, te budou otevřená hřiště bez občerstvení? Bez baru...
 
Tak slíbené fotky z jarních Vrchů
IMG_20200416_151122.jpg
 
IMG_20200416_145845.jpg

Cestou k odpališti třetí jamky.
 
Ty jo, ještě trochu rododendrónů kolem, krapet jiné stromy a je to úplná Augusta. Krásný zářivě bílý písek. :) Hezká fotka!
Mě ten písek zaujal také, to se na moc hřištích v Čechách nevidí (Moravu jsem zatím moc nehrál :D)
 
Je to nádhera že? 😁 Přátelé, musím přiznat, že je tento písek ( snad zatím) jen u té devítky :rolleyes: Ale kvetoucí trnky, rašící stromy, je to prostě nádhera.
 
@Marta kdybyste náhodou měli čas, tak se asi zítra budeme u vás procházet ;)
Jeje v kolik? Teď jsme přijeli s klukama z tréninku.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom