Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Na jaké turnaje a túry v roce 2022?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Už se nám to pomaličku blíží, ta skutečná plnohodnotná golfová sezóna. Ještě jeden víkend, kdy bude hnusně, ale pak to naše golfové šílenství vypukne znovu. Bagy vytáhnout, vozíky vypucovat, hole umejt... pokud jste to neudělali a hurá do toho.

Někteří z nás se účastní i turnajů, případně pravidelných túr. Kam se letos chystáte vy, které akce nevynecháte? Kdekoli po republice. Na některých se ukáže, že se třeba ve větším počtu i potkáme. :)

Takže tipy a doporučení na letošní turnaje, kam se kdo vydáme.
 
GPA Czech Mid & Senior Tour
Severočeská regionální senior tour


a rád by odehrál alespoň pár turnajů Golf Patron Tour na mém novém domovském hřišti (i když zde mám dost termínových kolizí).
 
Já se letos přihlásil ze společenských důvodů do PGL. Stihnu max. 1-3 turnaje, takže ambice nemám žádné.
Jde mi hlavně o to, zahrát si s touhle partou, kterou znám z Hořehled pár turnajů během roku. A když jsem jako nečlen dvakrát po sobě utrpěl výhru na jejich turnaji na Loretě, bylo mi to už blbý😁
 
Tak já stejně jako v minulých letech relativně pravidelně seniorky (Středočeskou TTaTB a Severočeskou Sudetgolf).......no a pak nárazově podle chuti a času (Golf Patron v Lípě, ČGK Tour, či nějaké zajímavé formáty jako praporkový či eklektik ve Starý Bolce....apod.)
 
Tak já na Kotlině sérii Král a Královna, rád bych nějakej turnaj 19.jamky;);) a až budu mít dovolenou,tak nějakou seniorku.
 
Určitě mistrovství klubu jak na jamky tak na rány, pak 100% v září jestli bude opět texas v Hořehledech, tam máme s bráchou nevyřízený účty ( 2x třetí místo ).
Pak spíš jednotlivé turnaje na zpestření hry někde mimo domovské hřiště, přece jenom letos už minimálně 10x Beřovice, rád bych někam jinam.
Žádnou dlouhodobou tour neplánuji, to pak moc svazuje.
 
Určitě mistrovství klubu jak na jamky tak na rány, pak 100% v září jestli bude opět texas v Hořehledech, tam máme s bráchou nevyřízený účty ( 2x třetí místo ).
Pak spíš jednotlivé turnaje na zpestření hry někde mimo domovské hřiště, přece jenom letos už minimálně 10x Beřovice, rád bych někam jinam.
Žádnou dlouhodobou tour neplánuji, to pak moc svazuje.
Ty Hořehledy ani neplánuj. My 1xdruhý a 2xtřetí, takže už beru jen výhru😁
 
pak 100% v září jestli bude opět texas v Hořehledech, tam máme s bráchou nevyřízený účty ( 2x třetí místo ).
Už je vypsanej na ČGF:). A pár dní na to bude i texas čtveřic…
 
Ty Hořehledy ani neplánuj. My 1xdruhý a 2xtřetí, takže už beru jen výhru😁
To je mi líto chlapci,ale 1.místo má rezervované pan domácí @mkopcak :D:D:D
 
Chystá se někdo na nějakou pravidelnější túru v Praze a okolí, ideálně všední dny v podvečer? "Naše" sunsety 19.jamky letos nebudou, tento rok provozně organizační pauza, ale já bych chodil hrát rád sem tam se starším synem či s @kristyna někam blízko. Takže zatím mám v hledáčku Klub přátel golfu a devítka buď v pondělí Mstětice, nebo středa Slapy...

Někdo někam případně v této lokalitě a oblasti v podvečer i jinam? Že bych se přifařil?
 
Na to jsem taky koukal, ty devitky mi casove v ramci turnaju vyhovujou trochu vic. Navic Slapy ani Mstetice sem jeste nehral a do St. Bol. se rad vratim. Vypada to ze je to za peknou cenu. Nikde jsem zatim v rozpisech nevidel underarmour devitky, ale uz mi nejde prepnout teetime do puvodni verze a je to sileny i z pocitace. Cgf neni o moc lepsi.
 
Chystá se někdo na nějakou pravidelnější túru v Praze a okolí, ideálně všední dny v podvečer? "Naše" sunsety 19.jamky letos nebudou, tento rok provozně organizační pauza, ale já bych chodil hrát rád sem tam se starším synem či s @kristyna někam blízko. Takže zatím mám v hledáčku Klub přátel golfu a devítka buď v pondělí Mstětice, nebo středa Slapy...

Někdo někam případně v této lokalitě a oblasti v podvečer i jinam? Že bych se přifařil?
Ja asi na nejaky sunsety ve Msteticich budu
 
GPA Czech Mid & Senior Tour
Severočeská regionální senior tour


a rád by odehrál alespoň pár turnajů Golf Patron Tour na mém novém domovském hřišti (i když zde mám dost termínových kolizí).
Tak dozfam ze se na te seniorske potkame 🤪
 
Přihlásil jsem se na několik turnajů Open Golf Series s časopisem Golf, loni jsem si to celkem užil, tak doufám, že to vyjde i letos.:)
 
Východočeskou seniorku, klubovou jamkovku, mistrvství klubu na rány. Na seniorku se těším, hraje se každé pondělí a ve čtvrtek , začínáme ke konci dubna. Letos si pořadatelé dali záležet, vybrali bezva hřiště.
 
Já zatím nic moc neplánuji, doufám, že s emi podaří hrát výrazně více než minulý rok.
Určitě klubová jamkovka, mistrovství klubu ne, to je v blbý čas.
Vždycky mě bavila, některými nenáviděná :D, PGTour, asi aspoň na Slapy vyrazím.
Jinak asi nic moc, uvidíme.
 
Zkusim se zeptat tady a doufam, ze nebudu uplne offtopic.
Doporucili byste uplnemu zacatecnikovi nejaky turnaj/turnaje/turu v Praze, popr. stredoceskem kraji, pro letosni rok?
Pujde o moje uplne prvni turnaje.
Dekuju :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom