Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Myštěves

Co v praxi pro hřiště znamená odchod z ČGF?........Předpokládám, že nemožnost využívat federační server, tzn. přihlašovat se na turnaje, hrát turnaje na úpravu HI........ještě něco?
 
Co v praxi pro hřiště znamená odchod z ČGF?........Předpokládám, že nemožnost využívat federační server, tzn. přihlašovat se na turnaje, hrát turnaje na úpravu HI........ještě něco?
Především to znamená odklon od všeho, co český golf aktuálně je. Veškeré systémy a procesy jsou nastaveny na členství v ČGF - členové nebudou moci hrát na úpravu HCP (toto patrně obejdou nějakou vyfikundací s Rožnovem), na jejich hřišti nepůjde hrát na úpravu (pokud přijdou o normu a nebude tam pořádat turnaje někdo, kdo členství v ČGF má), nepůjdou dělat rezervace přes běžné systémy, nebudou moci se zapojit do všech federační aktivit (podpora mládeže, Se školou na golf, Bav se golfem,...).

Oni se tu v minulosti podobné aktivity už objevily, vždy poměrně rychle uhynuly...
 
To jsou ale novinky! Bude to konec dalšího hřiště? Nedivil bych se. Škoda! Akademie byla jedním z prvních hřišť, kde jsem zkoušel hrát golf.😥
 
  • To mě mrzí...
Reactions: PFP
Docela bych si tam ještě chtěl zahrát - nostalgie. Ale na teetimu hřiště není, na týčku mě to přesměrovalo na teetime🤭 a na čgk jsou volná místa v počtu 99 na den od zítřka přeškrtnuta! Takže jedině tam zavolat? Není tady na jamce někdo členem, že by preferoval, jestli je otevřeno a jak vypadá hřiště? Webovkám nevěřím.
 
to co je na webu potvrzeno bývalým členem :mad:
Ale ono to poslední roky stejně nestálo za nic
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom