Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Myštěves

Ahoj, mátě někdo aktuální info z hřiště ? Za necelý měsíc tam máme na 3 dny hru.
Díky
 
Já bych se tady taky rád zeptal na tento areál. Jedná se mi nejenom o bližší info o hřišti a osobní zkušenosti, ale pokud jsou i nějaké reference na ubytování na zámečku plus restaurace? Jako areál mě to vcelku láká, ale recenze na internetu (k hřišti) moc pozitivně o hřišti nemluví, alespoň, co jsem našel (pravda, všechny jsou starší).

Díky.
 
Já bych se tady taky rád zeptal na tento areál. Jedná se mi nejenom o bližší info o hřišti a osobní zkušenosti, ale pokud jsou i nějaké reference na ubytování na zámečku plus restaurace? Jako areál mě to vcelku láká, ale recenze na internetu (k hřišti) moc pozitivně o hřišti nemluví, alespoň, co jsem našel (pravda, všechny jsou starší).

Díky.
Pojedu tam za měsíc, tak jestli počkáš... Ale bydlet tam nebudu..
 
Ja tam byl cca 2 mesice zpatky poprve. Hriste se mi celkem libilo, zejmena "lesni cast", tedy puvodni devitka (co jsem pochopil). Cast na poli je trochu horsi a klasicky polni hriste, takze chodis tam a zpatky jak vocas, ale aspo neztratis moc micu... Stav hriste me docela prekvapil, bylo to hned po covidu a nemuzu si stezovat. Takze pokud mate cestu kolem, klidne doporucim :).
Posledni jamka pres vodu k zamecku nadherna (foto).

IMG_4926.jpg
 
Pojedu příští týden, nejspíš teda, jestli se bude návštěvě chtít ;) ;)
 
Já byl v Myštěvsi naposled koncem května a co se týká hracích ploch, tak byly ve velmi dobrém stavu, greeny možná trochu chlupatější, ale stopu držely dobře.Menší část jamek se nachází v zámeckém parku (10,11,18 a částečne 1 a 9) - ty jsou pěkné, zvlášť ten přestřel rybníka k zámečku, ostatní se rozkládají na přilehlém poli....a jak už tady někdo psal, tam je to dost ve stylu tam a zpátky, takže občas nuda......A dost dlouhá nuda, protože - a ono se to málo ví - se jedná o nejdelší hřiště v Česku - 6153 m ze žlutých!! (takže ještě delší než profláklé "šestikilometráky" u nás v Bolce a na Abatrossu)
Co se týká ubytování, tak nevím.....inzerujou dva apartmány přímo v tom zámečku, jinak asi nic. A ohledně restaurace si myslím, že tam ani žádná klasická není (ale brát tuto informaci prosím s rezervou jako moji domněnku), jen takový bufet......ale na turnaji nám tam udělali bezvadnou rajskou, takže kuchyně tam asi je.
 
Bohužel jsme letos na DTSV na Myštěves nejeli, ale od ostatních z klubu vím, že greeny a celkově hrací plochy chválili. Jak už tu zaznělo, krom jamek kolem " zámečku" , je to nuda...pole a jamky sem a tam...ještě se starým JZD jako kulisou. Moje zkušenost s jejich "restaurací" nebo co to je, je tristní. Vloni jsme tam jedli při dětské tour a dost hrůza teda. Čočková polívka jak když vymácháš starý fusekle (konzistence i chuť), nějaké hovězí s rýží hrozný, naservírovaný na talíři, no na naservírovaný se tomu říci nedá. Prostě nakydaný na talíř. Cena tomu teda ale vůbec, ale naprosto vůbec neodpovídala. Jak je to letos...těžko říci. Ubytko by mohl asi komentovat @mkopcak , myslím, že vyprávěl, že tam jednou byli na nějakém školení (rozhodčích či co) ubytováni.

Mám hřiště v docela dobré dojezdové vzdálenosti, ale hrát mě tam vůbec neláká...
 
Jj, dělali jsme tu školení maršálů cca 5 let dozadu a větší tregedii, a to ve všech směrech (hřiště, ubytko, jídlo, personal,...), jsem ještě nezažil...
 
Já byl v Myštěvsi naposled koncem května a co se týká hracích ploch, tak byly ve velmi dobrém stavu, greeny možná trochu chlupatější, ale stopu držely dobře.Menší část jamek se nachází v zámeckém parku (10,11,18 a částečne 1 a 9) - ty jsou pěkné, zvlášť ten přestřel rybníka k zámečku, ostatní se rozkládají na přilehlém poli....a jak už tady někdo psal, tam je to dost ve stylu tam a zpátky, takže občas nuda......A dost dlouhá nuda, protože - a ono se to málo ví - se jedná o nejdelší hřiště v Česku - 6153 m ze žlutých!! (takže ještě delší než profláklé "šestikilometráky" u nás v Bolce a na Abatrossu)
Co se týká ubytování, tak nevím.....inzerujou dva apartmány přímo v tom zámečku, jinak asi nic. A ohledně restaurace si myslím, že tam ani žádná klasická není (ale brát tuto informaci prosím s rezervou jako moji domněnku), jen takový bufet......ale na turnaji nám tam udělali bezvadnou rajskou, takže kuchyně tam asi je.
Tak to jsme asi hráli stejný turnaj. Tu
rajskou si taky pamatuju. Hřiště nebylo
nic moc , ale teď po těch deštích se to
určitě zlepšilo
 
Od 2018 došlo ke změně provozovatele hřiště a mimo zásadní zlevnění, které zohlednilo předchozí úpadek, to znamenalo zlepšení péče. Ačkoliv minulé suché roky hřišti moc nepřály, nelze vůbec dát na recenze do r.2017. A letos je vláhy dost, takže hřiště bude jistě velmi hratelné.
A ani polní část hřiště není bez zajímavosti. Už kvůli délce, ale třeba i překážkami.
 
JJ, taky mě to zaujalo. Plánuji se svojí drahou negolfovou polovičkou navštívit Prachovské skály a okolí na konci srpna. Toto hřiště mi vychází v okolí nejlépe.
 
JJ, taky mě to zaujalo. Plánuji se svojí drahou negolfovou polovičkou navštívit Prachovské skály a okolí na konci srpna. Toto hřiště mi vychází v okolí nejlépe.
dej vědět kdybys jel do Myštěvsi, nabízím se ti jako parťák do hry - samozřejmě pokud budeš chtít a drahá polovička nebude nic namítat 😉
 
Tvl...25 000 Kč/ rok...když jsou vedle areály jako Poděbrady, Kuňka, Bohdaneč, Hradec, Černý Most, Mstětice,...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom