Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Mysleli jste si na začátku, že za rok budete singlisti? :)

Mysleli jste si na začátku svého golfu, že za rok budete singlisti? :)

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    31
Jak to mají s HI v USA.
USGA Handicap index



Myslím, že to u nás bude podobné.

A ještě komentář k výše uvedené statistice
Golf.com
 
Jak to mají s HI v USA.
USGA Handicap index



Myslím, že to u nás bude podobné.

A ještě komentář k výše uvedené statistice
Golf.com
Jestli tam není nějaká chyba, tak si teda rozhodně nemyslím, že je to u nás stejné. Vždyť v kategorii mužů tam uváděj, že 30% má HI pod 10 ???
 
Zapomněl jsem dodat, že pro ČR spíš bude platit údaje pro woman 🤭
 
Já začínal v 55 a můj nejvyšší cíl byl dostat se pod 36. Po několika turnajích mi to vyšlo, tak jsem si stanovil další postupný cíl dostat se pod 20 a alespoň chvíli se tam udržet. Mám to jak @ligi, hraji pro zábavu a moc času na trénování není, ale svých dvacet se snažím hlídat i když to jsou občas nervy. Letos jsem naplánoval více turnajů i cvičáku, tak se snad pod 20 udržím. Jinak o singlu jsem nikdy ani nauvažoval.:)
 
Na to jsem ani nepomyslela, s golfem jsem začala asi v 45 letech, na nějaký singl jsem nikdy ani nepomyslela. Vlastně mi je můj HI volný, jedině ho řeším, když se blíží Requo Cup, aby mě někdo do teamu vůbec chtěl :eek:😁
 
Jasně, myslel. Ale to jsem nevěděl, co říkám 🙊

Teď to číslo neřeším. Hraju pro radost. Baví mě, když zahraju nějaký hezký počet ran. A HI, HCP.... Nepodstatné. Aspoň po můj pocit.
 
Ja jsem si myslel, ze kdyz budu venovat dost casu treninku, tak by se to do dvou let podarit mohlo🙂 a nepodaril se ani trenink a ani singl🙂
ale porad me to nepustilo, singl je muj golfovy cil a dosahnu ho. Nebude to letos a mozna ani pristi rok, ale jednou se ta desetinna carka posune🙂
 
Je to nekonečná debata , snažit se abych měl číslo a nebo hrát pro radost, ti co hrají pro radost hrají s úsměvem a ti druzí skřípou zuby a hází holema po nepovedeném úderu.
Raději budu hrát s úsměvem a radostí ze hry . Těm druhým se obloukem vyhnu , tu černou energii nerad vidím, hraji pouze se sluníčky a i když sem tam zaprši a blýskne se tak to je život.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom