Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Muziker - golfový obchod

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
Tak jak tak prolejzám kdejaký web s golfovým vybavením, někde po straně obrazovky na mne jukla reklama na tento obchod. Zaujal mne název, který vůbec nekoresponduje s golfem. A můžu napsat první zkušenost s tímto obchodem. Krom toho, že prodávají vybavení na muziku, na kola, na lodě - tak i na golf. Divný, ale mají slušný výběr a slušné ceny. Sidlo mají v Bratislavě. Anžto jsem prahla po novém bagu, na jejich stránkách mne zaujal JuCad bag v zajímavých barvách za neméně zajímavou cenu oproti jiným obchodům. V neděli 2.9. v poledne jsem učinila registraci a objednávku (bag a deštník). Ještě večer jsem si vzpomněla, že bych mohla do balíku přihodit pláštěnky na bag, kluci přijeli ze soustředění s bagy totálně promočenými, pláštěnka se hodí. Psala jsem jim na chat, odpověď přišla až v pondělí večer, že to přidají, ať to přesně specifikuji, které pláštěnky chci. Mezitím mi ale v pondělí dopoledne už přišlo, že je objednávka expedována. Po krátké korespondenci mi "Barbora" z Muzikeru napsala, ať na pláštěnky vytvořím novou objednávku, do poznámky dám "bez dopravy" a oni mi to dopošlou. Přátelé - bag a deštník mi dnes dopoledne přišel (až ze Slovenska) a pláštěnky jsou na cestě, předpokládám, že přijdou zítra a BEZ POŠTOVNÉHO! Musím řici, že jsem velmi spokojená.
Zboží jsem brala na dobírku, jelikož obchod, který neznám, tam kartou neplatím. Bag s deštníkem byl s dopravou zdarma, nic ani za dobírku. A stejně tak i dle slibu jdou ty pláštěnky.
 
Už na mě několikrát mrknul přes reklamu na gůglu - asi se na něho více zaměřím.

Díky za doporučení:up:
 
Taky už to na mě juklo, ale přišlo mi divný, že obchod s takovým názvem prodává golfový vybavení, tak jsem to dál nezkoumal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom