Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Musíte mít při svém odpalu klid?

Musíte mít při svém odpalu klid? (více odpovědí)

  • Rušení při výsledně nepovedené ráně mě dokáže rozhodit na více ran...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
klidpriodpalu.png

Foto: Vlastní archiv, @Jirka 4, červen 2021, odpaliště 8.j. Hostivař

Musíte mít při svém odpalu klid? Vždy, nebo jen při turnaji, jamkovce? Dokáže vás nevhodná srandička úplně rozhodit, nebo se dokážete tak uzavřít do vlastního světa, že rozruch kolem nevnímáte?
 
nevadí mi okolní vlivy, jako příroda, vlak, silnice, letadlo a tak, prostě na to si člověk zvykne. Nejhorší je nepředvídatelný hluk - zazvonění telefonu, výkřik z vedlejší jamky (Jooo!!!, neee!!!, kurva!, hajzl kulatej!) atd... To dokáže rozhodit :D
 
Stejně jako u @davidfara. Šum pozadí mi nevadí, ale nečekaný hluk vyruší. Naposledy jsem se slušně lekl na Kácově, kdy na Riveru nečekaně zatroubil vlak. O nic nešlo, ale když to člověk nečeká, tak to dokáže rozhodit :)
 
Všeobecně mám rád klid a ticho, ale když si spoluhráči při mém odpalu povídají či vedle seká sekačka, je mi to jedno. A jak psali kolegové výše, spíš mě překvapí nečekaný zvuk (troubení vlaku, zvonící mobil apod.).
Vlastně jediné, co mě rozhodí, když v nápřahu zaslechnu s jiného odpaliště, mířící na to moje, FÓÓÓR...
 
Mám rád klid při odpalu a myslím, že je to prostě slušnost se při odpalu spoluhráče nebavit, nešustit apod. beru to jako samozřejmost a vyjímečně se setkávám s opačným chováním...samozřejmě se jedná pouze o krátký časový úsek před provedením rány a provedení rány...když se chystám, tak ať si každý dělá co chce, nejsme ve státní věděcké knihovně...je pak prostě super, že to nemám na koho svést, že jsem si to poďál sám 😂
 
Upraveno:
Běžný ruch (za běžný ruch nepovažuji dálnici na Čerňáku) mi nevadí, běžný hovor mi nevadí, srandičky mi nevadí ... co mě ale vytáčí je telefon. Ne když zazvoní, ale když ho dotyčný zvedne a byť s omluvou si ho jde kousek bokem vyřizovat. :vomit:. I mě se stane, že zapomenu telefon ztišit a zazvoní. Okamžitě ho vypínám a ztišuji a vyřizuji až po hře. Jediná výjimka je manželka. Tu tiše a bleskově vyřídím po odpalu všech členů flightu při cestě k nejbližšímu míčku.😇 To se ale stane jednou maximálně dvakrát za rok, protože moc dobře ví, že mi na golf nemá volat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom