Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Můj švih (mkopcak)

Martine, ten postoj širší než ramena máš protože jsi bos , abys měl jistotu? Vyzkoušej postoj na šíři ramen a potom trochu užší .
Mladší maji hybnost vysší , myslím si, že čím širší postoj tím méně rotace v oblast hýždí . Možná to bude specifikum k hybnost=stáří=poškození = houser.
 
Martine, ten postoj širší než ramena máš protože jsi bos , abys měl jistotu? Vyzkoušej postoj na šíři ramen a potom trochu užší .
Mladší maji hybnost vysší , myslím si, že čím širší postoj tím méně rotace v oblast hýždí . Možná to bude specifikum k hybnost=stáří=poškození = houser.

Mám ho proto, abych to mohl rvát jako kráva!
 
Mám ho proto, abych to mohl rvát jako kráva!
Asi často štípeš dřevo, ruce už jsi taky pěkně natáhl s shaftem, viz Bryson , nohama užší postoj , se ti zvedne obvodová rychlost jednak obvodem kružnice dráhy hlavy hole a bude jednodušeji souznít Pohyb boků k impaktu s jejich rotací k dráze míče, lépe přeneseš pupík do impaktu.
 
Při delším tréninku s driverem nebo delšími železy mne začaly bolet záda na levě straně, patrně z toho jak to rvu. Proto to prokládám kompenzačními švihy na levou stranu. Zde 6i...

 
Při delším tréninku s driverem nebo delšími železy mne začaly bolet záda na levě straně, patrně z toho jak to rvu. Proto to prokládám kompenzačními švihy na levou stranu. Zde 6i...

A hole? Máš lepený? 🤭
 
Hra se rozpadá na prvočinitele, je potřeba hledat řešení…

 
Hra se rozpadá na prvočinitele, je potřeba hledat řešení…

Zdá se mi, že v odtažení jdeš moc brzy (resp. hned) dovnitř a zpět k míči jdeš lehce zvenku.
 
Zdá se mi, že v odtažení jdeš moc brzy (resp. hned) dovnitř a zpět k míči jdeš lehce zvenku.
Fade je pro mne přirozený úder. Snažil jsem se to potlačit a hrát spíš draw a je z toho taková patlanina:).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom