Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Můj švih (Kristýna)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Hraju aktivně golf: rekreačně 5 let
Můj současný HI (HCP) je: 43
Hůl, kterou na videu hraju je: 7i
Rána, kterou se snažím odstranit: slice


Toto video z Hoře Jamka č. 4, mírně z kopce vkládám za svoji ženu @kristyna (s jejím souhlasem po mírném nátlaku :) - slíbený koláč). Možná to znáte všichni, když se snažíte opravit někoho z rodiny, tak to nevede ke kýženému výsledku, o domácí pohodě nemluvě. Prosím, můžete kouknout orientačně na toto video a zmínit to nejzásadnější, na co se aktuálně soustředit? Oba děkujeme. Pravidelné tréninky pod dozorem bohužel aktuálně nejsme schopni si časově naplánovat. Tahle rána dopadla docela dobře,velmi často trápí Týnku šlajz, případně topinka...

PS: Jinak, ty napřažené prsty na ruce jsou dočasná rada od trenéra (K.Čelikovský z Hoře), aby se hůl nedržela příliš křečovitě pevně (trochu to pomohlo).
 
Hraju aktivně golf: rekreačně 5 let
Můj současný HI (HCP) je: 43
Hůl, kterou na videu hraju je: 7i
Rána, kterou se snažím odstranit: slice


Toto video z Hoře Jamka č. 4, mírně z kopce vkládám za svoji ženu @kristyna (s jejím souhlasem po mírném nátlaku :) - slíbený koláč). Možná to znáte všichni, když se snažíte opravit někoho z rodiny, tak to nevede ke kýženému výsledku, o domácí pohodě nemluvě. Prosím, můžete kouknout orientačně na toto video a zmínit to nejzásadnější, na co se aktuálně soustředit? Oba děkujeme. Pravidelné tréninky pod dozorem bohužel aktuálně nejsme schopni si časově naplánovat. Tahle rána dopadla docela dobře,velmi často trápí Týnku šlajz, případně topinka...

PS: Jinak, ty napřažené prsty na ruce jsou dočasná rada od trenéra (K.Čelikovský z Hoře), aby se hůl nedržela příliš křečovitě pevně (trochu to pomohlo).
Za mne je to hezký pohled na elegantní ženský švih ;)
 
Hraju aktivně golf: rekreačně 5 let
Můj současný HI (HCP) je: 43
Hůl, kterou na videu hraju je: 7i
Rána, kterou se snažím odstranit: slice


Toto video z Hoře Jamka č. 4, mírně z kopce vkládám za svoji ženu @kristyna (s jejím souhlasem po mírném nátlaku :) - slíbený koláč). Možná to znáte všichni, když se snažíte opravit někoho z rodiny, tak to nevede ke kýženému výsledku, o domácí pohodě nemluvě. Prosím, můžete kouknout orientačně na toto video a zmínit to nejzásadnější, na co se aktuálně soustředit? Oba děkujeme. Pravidelné tréninky pod dozorem bohužel aktuálně nejsme schopni si časově naplánovat. Tahle rána dopadla docela dobře,velmi často trápí Týnku šlajz, případně topinka...

PS: Jinak, ty napřažené prsty na ruce jsou dočasná rada od trenéra (K.Čelikovský z Hoře), aby se hůl nedržela příliš křečovitě pevně (trochu to pomohlo).
Hraje to celkem hezky tělem, na videu je vidět, že hůl při kontaktu s míčem má už vracející se tendenci směrem k tělu. Pohyb hole k míči je square, ale pak jde hůl dost in směrem k levé noze a ne rovně skrz míč a nebo ven (doprava). Kompenzuje to otevřenou hlavou hole, protože jinak by rány lítaly rovně doleva (určitě se stává, že zahraje super ránu, ale letí rovně vlevo).

Moje rada zní pokusit se o švihání zevnitř ven.

1. trénink zkusit odpalovat na 50% s nohama úplně u sebe - už to samo eliminuje strhávání rukou k tělu
2. trénink ponechat postoj s nohama u sebe a přidat dva míče před a za míč, tak aby tě to nutilo švihat (stále na 50%) mezi nimi směrem ven - viz foto.
3. trénink zkusit švihat na 100% s věcmi uvedenými výše
 

Přílohy

  • golff.jpeg
    golff.jpeg
    141 KB · Zobrazení: 153
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom