Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Můj švih (andres2)

andres2

Nováček

Hraju aktivně golf: 1 rok
Můj současný HI (HCP) je: 54
Hůl, kterou na videu hraju je: 8i
Můj typický úder je:
Ránu, kterou se snažím eliminovat je:
konzistence ran chybí

Díky za zhlédnutí a kritiku, která mě posune.
 
Bude toho asi víc ale min. švih začínáš rukama a máš prakticky mrtvej spodek těla, sem teď chytrej, protože sem měl včera lekci a řešili jsme to mimo jiné taky :)
 

Hraju aktivně golf: 1 rok
Můj současný HI (HCP) je: 54
Hůl, kterou na videu hraju je: 8i
Můj typický úder je:
Ránu, kterou se snažím eliminovat je:
konzistence ran chybí

Díky za zhlédnutí a kritiku, která mě posune.
To jsou Buky viď,?

Tvůj švih na ročního nováčka fantastický, v nápřahu nepropínej tolik pravou nohu a přenášej rychleji váhu do přední nohy v podstatě by to mohlo řešit i pohyb kolen dopředu v momentě impactu. Jinak velmi dobré vedení hole, rovná ruka, dobré zápěstí. Věštím Ti velkou budoucnost! ;-)
 
Bude toho asi víc ale min. švih začínáš rukama a máš prakticky mrtvej spodek těla, sem teď chytrej, protože sem měl včera lekci a řešili jsme to mimo jiné taky :)

Díky za reakci. Mohl bys být trochu konkrétnější? Měl jsem za to, že by se rukama začínat mělo. Myslíš to tak, že bych při nápřahu měl přidat i boky trochu?
 
To jsou Buky viď,?

Tvůj švih na ročního nováčka fantastický, v nápřahu nepropínej tolik pravou nohu a přenášej rychleji váhu do přední nohy v podstatě by to mohlo řešit i pohyb kolen dopředu v momentě impactu. Jinak velmi dobré vedení hole, rovná ruka, dobré zápěstí. Věštím Ti velkou budoucnost! ;-)

Přesně tak, Buky. :)

Díky za komentář. Na přenesení váhy na přední nohu se budu víc soustředit.
 
Odtažení začínáš zápěstím, mají jít ramena a boky bez zápěstí. Propnuté pravé koleno ve vrcholu nápřahu, z propnuté nohy se nedá odrazit a tudíž zustaneš na pravé noze v impaktu. Z vrcholu nápřahu startuje levé koleno k cíli, tak aby se dostalo dopředu nad levé chodidlo. Švihají Ti tak pouze ruce, ale klíč je už v take away...
 
K tomu ještě v nápřahu pád hlavou dolu a v inswingu pohyb nahoru....
 
Odtažení začínáš zápěstím, mají jít ramena a boky bez zápěstí. Propnuté pravé koleno ve vrcholu nápřahu, z propnuté nohy se nedá odrazit a tudíž zustaneš na pravé noze v impaktu. Z vrcholu nápřahu startuje levé koleno k cíli, tak aby se dostalo dopředu nad levé chodidlo. Švihají Ti tak pouze ruce, ale klíč je už v take away...

Díky moc, beru Tvé rady na vědomí a budu se je snažit implementovat. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom