Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

mGolf by 19.jamka (ARCHIV, UZAMČENO)

Stav
Uzamčeno.
Já děkuji, je to super! 👏 Až bude prostor, naházím tam všechny letošní hry. ;)

Jasně! Se chceš dostat ještě na stupně vítězů, co, než se to pro nový rok "vynuluje" (jen skore, hry samozřejmě zůstanou).

Tak dej pak pls vědět, když tě něco napadne a něco nebude fungovat. :up:
 
@requo mne se tam nedari zadat zahranicni hra. Vyberu zemi, dopisu hriste, ale stejne musim mit vybrano i CR hriste, ktere je pak zobrqzeno v seznamu her. Co delam spatne? Jinak diky, je to super.
 
@requo mne se tam nedari zadat zahranicni hra. Vyberu zemi, dopisu hriste, ale stejne musim mit vybrano i CR hriste, ktere je pak zobrqzeno v seznamu her. Co delam spatne? Jinak diky, je to super.

Prima, tak už jsme to snad vyřešili přes SZ, mělo by jít. Kdyby pořád nešlo, dej vědět. :)
 
Jasně! Se chceš dostat ještě na stupně vítězů
To bych tam musel dát tak 5 her, v celku to bude bláto... 😂 Ale jsem zvědavej, co to vyplivne. Kdybych narazil na nějaký mouchy, dám vědět.
 
Potřeboval bych poradit s případným sdílením vlastních zadaných her. Původní myšlenka byla, že hráč vyplní hru a pokud bude chtít, bude údaje z ní moci využít pro zápis do vlákna Jak jste naposledy hráli. Akorát jsem prakticky narazil při realizaci na několik otázek... Vlákno Jak jste naposledy hráli má určitou vypovídací hodnotu a "styl" právě tím, že tam není žádný pevně daný formát. Každý svůj příspěvek napíšeme svým stylem a to si myslím je určité kouzlo vlákna.

Samozřejmě, Mujgolf bude možná používat jen pár z nás, ale chtěl bych nabídnout možnost neboť vyplněné údaje nějak využít - například mít možnost si je zkopírovat do schránky a pak do vlákna vložit a doplnit vlastním komentářem a fotkami. Uvažoval jsem nad obrázkem každé hry - kde by to mělo trochu vyhodí v tom, že se to dá využít i jinde mimo Jamku. No, ale je s tím dost práce a bojím se, že případné využití se bude blížit nule. Pak mě napadlo jen text - naformátovaný pro trochu lepší čtení, zhruba takto :

---
Moje Hra: 12.12.2020 - Jen tak | Hořehledy (9j, PAR 35) | 48 ran (+13, žlutý odpal., HI 23.0) | 19 patů (⌀2,11) | bogey: 3x, par: 2x (by MůjGolf)
---

Blbý v tom je, že na mobilu na výšku to moc čitelné taky není. Odřádkování by bylo lepší - ale to zase vypadá blbě na větším monitoru. Nenapadá někoho, co s tím, jak to pojmout? Aby to jednak bylo pokud možno atraktivní, ale na druhou stranu mě příliš rušivé a aby to byl spíš jen doplněk dané "osobní" informace? A nebo se prostě na to vybodnout a neumožňovat sdílet vyplněnou hru (celou nebo část) - kdo bude chtít, tak si to opíše, nebo udělá screen...

?
 
Upraveno:
Potřeboval bych poradit s případným sdílením vlastních zadaných her. Původní myšlenka byla, že hráč vyplní hru a pokud bude chtít, bude údaje z ní moci využít pro zápis do vlákna Jak jste naposledy hráli. Akorát jsem prakticky narazil při realizaci na několik otázek...

Vlákno Jak jste naposledy hráli má určitou vypovídací hodnotu a "styl" právě tím, že tam není žádný pevně daný formát. Každý svůj příspěvek napíšeme svým stylem a to si myslím je určité kouzlo vlákna.

Samozřejmě, Mujgolf bude možná používat jen pár z nás, ale chtěl bych nabídnout možnost neboť vyplněné údaje nějak využít - například mít možnost si je zkopírovat do schránky a pak do vlákna vložit a doplnit vlastním komentářem a fotkami.

Uvažoval jsem nad obrázkem každé hry - kde by to mělo trochu vyhodí v tom, že se to dá využít i jinde mimo Jamku. No, ale je s tím dost práce a bojím se, že případné využití se bude blížit nule. Pak mě napadlo jen text - naformátovaný pro trochu lepší čtení, zhruba takto :

---
Moje Hra: 12.12.2020 - Jen tak | Hořehledy (9j, PAR 35) | 48 ran (+13, žlutý odpal., HI 23.0) | 19 patů (⌀2,11) | bogey: 3x, par: 2x (by MůjGolf)
---

Blbý v tom je, že na mobilu na výšku to moc čitelné taky není. Odřádkování by bylo lepší - ale to zase vypadá blbě na větším monitoru. Nenapadá někoho, co s tím, jak to pojmout?

Aby to jednak bylo pokud možno atraktivní, ale na druhou stranu mě příliš rušivé a aby to byl spíš jen doplněk dané "osobní" informace? A nebo se prostě na to vybodnout a neumožňovat sdílet vyplněnou hru (celou nebo část) - kdo bude chtít, tak si to opíše, nebo udělá screen...

?

Co dat k postu jen nejakej znak, kde by si to zajemce prolinkoval?
 
Podle mě by v "Moje hra" stačilo jen tlačítko, které by založilo komentář v "Jak jste naposledy hráli" a zkopírovalo do textu datum hry a název hřiště.
 
Mujgolf bude možná používat jen pár z nás
Já rozhodně ano, teď jsem tam doházel všechny hry, co mám za rok a půl v hodinkách. 🙈 Opovaž se tu Beta verzi smazat, nebo zrušit! 😂
 
Jak píše Jerry. Udělat třeba vedle tý "zeměkoule" ikonku, která by po kliknutí založila příspěvek do "Jak jste naposledy hráli" a vytvořil by se přehled, něco jako je screen níže.
Můj Golf vypadá dobře i na mobilu.

Z kompu:
1608512049174.png
 
A takhle to vidím na mobilu, to je super.
 

Přílohy

  • IMG_20201221_015502.jpg
    IMG_20201221_015502.jpg
    48,7 KB · Zobrazení: 153
Podle mě by v "Moje hra" stačilo jen tlačítko, které by založilo komentář v "Jak jste naposledy hráli" a zkopírovalo do textu datum hry a název hřiště.

Jen datum hry a název hřiště? Úplně bez počtu jamek i bez ran?

Jak píše Jerry. Udělat třeba vedle tý "zeměkoule" ikonku, která by po kliknutí založila příspěvek do "Jak jste naposledy hráli" a vytvořil by se přehled, něco jako je screen níže.
Můj Golf vypadá dobře i na mobilu.

Z kompu:
Zobrazit přílohu 15410

No, to je právě už ta pracnější varianta, ne že by to nešlo. Vygenerovat část vizuálu jako obrázek. Hm...

Já rozhodně ano, teď jsem tam doházel všechny hry, co mám za rok a půl v hodinkách. 🙈 Opovaž se tu Beta verzi smazat, nebo zrušit! 😂

Jééé, testovací data, super! :-D Nová hračka na Vánoce! Tos nemusel... neboj, myslím, že zrušeno to nebude. Hrozí tam maximálně, že se něco špatně spočítalo, ale to zas taková tragedie není. Před všemi většími zásahy a aktualizacemi to zálohuju už teď - taky se mi nechce vyplňovat mých 50 založených her. Jinak gratuluji ke krásnému letošnímu Score - 921 bodů/85 her. Pecka. .) Asi tě nikdo už letos nedožene. Dobře ty. První místo v Beta verzi se ale nepočítá. A zrušim ji až po Novém roce. :-D

Když to máš takhle čerstvě v hlavě - napadlo tě něco k tomu, co jinak?
 
Jen datum hry a název hřiště? Úplně bez počtu jamek i bez ran?



No, to je právě už ta pracnější varianta, ne že by to nešlo. Vygenerovat část vizuálu jako obrázek. Hm...



Jééé, testovací data, super! :-D Nová hračka na Vánoce! Tos nemusel... neboj, myslím, že zrušeno to nebude. Hrozí tam maximálně, že se něco špatně spočítalo, ale to zas taková tragedie není. Před všemi většími zásahy a aktualizacemi to zálohuju už teď - taky se mi nechce vyplňovat mých 50 založených her. Jinak gratuluji ke krásnému letošnímu Score - 921 bodů/85 her. Pecka. .) Asi tě nikdo už letos nedožene. Dobře ty. První místo v Beta verzi se ale nepočítá. A zrušim ji až po Novém roce. :-D

Když to máš takhle čerstvě v hlavě - napadlo tě něco k tomu, co jinak?
Beru to tak, že kolik jsem hrál ran, je moje věc. V sekci "Jak jsem naposled hrál" spíš popisuji svoje subjektivní pocity ze hry, z hřiště a spoluhráčů.
 
taky se mi nechce vyplňovat mých 50 založených her
Už bych to znova taky nedělal, padly u toho tři Plzně... 😂
První místo v Beta verzi se ale nepočítá.
To mi děláš schválně! 😂
No, to je právě už ta pracnější varianta, ne že by to nešlo.
Kašli na to, budu dávat screeny. ;)
napadlo tě něco k tomu, co jinak?
Mně to přijde super. Jednoduchý zadávání, dost možností co vyplnit a co ne. Přehledy jsou pecka! 👏
 
Proběhla hrubá kontrola s prvním přechodem roku běžícího scriptu - v podstatě to funguje. Nevynulovaly se akorát letošní statistiky - některé funkce nezafungovaly všude s přechodem roku správně. Opravím to až příští plně pracovní týden, tzn. asi hned v pondělí 4.1... Dám vědět.

Až na ty "letošní" statistiky je to použitelné a funkční.
 
Novinka: NOVÝ VĚK - rok 2021!
Vynulovány žebříčky pro rok 2021 + Moje Hry v plném provozu (konec beta verze). Hezkou hru!

MujGolf21.PNG


---

Modul MojeHra - ukončen beta test. V podstatě to funguje, jak má. To ale neznamená, že se tam už nic nezmění. S čím u tohoto modulu ještě v brzké době počítám:
  • odznaky (čekám na grafiku)
  • dodělaní sledování nákladů na hru (km, finance)
  • zjednodušený záznam počasí
  • vyhledávání her na jednom hřišti - a s tím související aktualizování grafů
U Odehráno v ČR a SR je v plánu možnost filtrování hřišť - tak, aby šlo snadno vyfiltrovat, co chybí k odehrání. Zároveň chybí ještě modul pro golfově navštívené země světa. Co se týče navázání na Jamku - zjednodušené statistiky na titulku Jamky, plus propis do odznaků u profilů. Toto bych rád dodělal do konce února, tak aby to bylo připraveno a funkční před zahájením venkovní české golfové sezóny.

Plus... a to se nechte překvapit. Snad se to zadaří. :)

Kdyby něco nefungovalo, sem nebo SZ, jsem jedno velké ucho. Ať dobře slouží všem!

 
A co ten proklik do "Jak jste naposledy hráli" ... to usnulo?
 
A co ten proklik do "Jak jste naposledy hráli" ... to usnulo?

Neusnulo. Jen zatím nevím jak. Fórum se docela úspěšně brání "podstrkávání předpřipraveného obsahu".
Jako přidat odkaz na konkrétní vlákno někam nahoru je to nejmenší, ale nedaří se mi zatím najít cestu, jak "předvyplnit" nějaký text k následnému doplnění. Řeším to a hledám...
 
Upraveno:
Neusnulo. Jen zatím nevím jak. Fórum se docela úspěšně brání "podstrkávání předpřipraveného obsahu".
Jako přidat odkaz na konkrétní vlákno někam nahoru je to nejmenší, ale nedaří se mi zatím naít cestu, jak "předvyplnit" nějaký text k následnému doplnění. Řeším to a hledám...
Možná by stačilo vložit do schránky a otevřít prázdný příspěvek, ctrl+v snad dá většina :)
 
Možná by stačilo vložit do schránky a otevřít prázdný příspěvek, ctrl+v snad dá většina :)
To samozřejmě taky umím, ale rozhodně to není nic elegantního a hlavně tím nevytvoříš link.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom