Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

mGolf by 19.jamka (ARCHIV, UZAMČENO)

Stav
Uzamčeno.
Ještě funguje Golf & Country Club Bratislava (kousek od VW Factory)? Hrál jsem tam ve svých začátcích někdy kolem r. 2010-2011.

Áno, funguje. Vtedy to boli len tréningové plochy bez zázemia a 6 krátkych jamiek v poli.
Teraz je to 9 jamkové ihrisko s malým clubhousom z unimobuniek. Ihrisko je síce doplnené aj o 4pary ale stále je to biedna kvalita na oráčine a greeny sú plesnivé - preto tie ceny. Ale driving aj chiping je ok.

Bohužiaľ je to jediný golf v hlavnom meste SR 😖 aj to asi 22km od centra v Devínskej novej Vsi
 
Počítám s tím. Budu pak potřebovat korekturu - asi nejkompletnější seznam slovenských hřišť je tady? https://skga.sk/ihriska/

Nebo nějaký další tip, odkud čerpat? Předpokládám, že na slovenské federaci najdu jen ta znormovaná. bohužel netuším, jak na tom s těmi ostatními neznormovanými Slovensko je. Akademie dohledám ze stránek těch ofiko resortů...

Super! 👍
Hej tým webom treba začať. Korektúry ti spravím keď bude trošku času, lebo sa mi zdá že aktualizovaný bol v roku 2017.

Teraz narýchlo vidím že je tam duplicitne Scotlandia a Bojnice. To je ten istý club - zmenil majiteľa aj názov. Aktuálne sú Bojnice: 9j linksove ihrisko + 6j akadémia + jedinečný 18-jamkový tvarovaný putting green s rozlohou 1400 m2 určený na tréning pocitových patov na nerovnom jamkovisku.

GC Rajec má fin.problémy už niekoľko rokov a túto sezónu bol párkrát uzavretý dlhšie ako vyžadovali opatrenia a len dúfam že to bolo kvôli covidu a nebude to prvý golf v SR v likvidácii. Čiže zatiaľ ho uveď bez zmeny.

Ostatné checknem dnes-zajtra.
 
No, tak jsem to tam taky zafajfkoval. Na ty šílence na bedně celkově nemám, ale zářez za letošek je super 🙂
 
Áno, funguje. Vtedy to boli len tréningové plochy bez zázemia a 6 krátkych jamiek v poli.
Teraz je to 9 jamkové ihrisko s malým clubhousom z unimobuniek. Ihrisko je síce doplnené aj o 4pary ale stále je to biedna kvalita na oráčine a greeny sú plesnivé - preto tie ceny. Ale driving aj chiping je ok.

Bohužiaľ je to jediný golf v hlavnom meste SR 😖 aj to asi 22km od centra v Devínskej novej Vsi
Bernolákovo je tak trochu Bratislava, nebo?
 
Počítám s tím. Budu pak potřebovat korekturu - asi nejkompletnější seznam slovenských hřišť je tady? https://skga.sk/ihriska/

Nebo nějaký další tip, odkud čerpat? Předpokládám, že na slovenské federaci najdu jen ta znormovaná. bohužel netuším, jak na tom s těmi ostatními neznormovanými Slovensko je. Akademie dohledám ze stránek těch ofiko resortů...
Seznam golfových hřišť na Slovensku je také dobře zpracovaný zde (odkaz na excel):
 

Doplnil jsem odkazy k hřištím (ikona globusu) a jejich PAR. U některých se to dohledávalo blbě - především veřejné a ty neznormované. někdy to nemají ani na netu. Tak pokud si všimnete někdo chyby (klidně jsme se mohl i přepsat), dejte mi vědět, opravím.

Stejně jako jakékoli další chybky.
 

Doplnil jsem odkazy k hřištím (ikona globusu) a jejich PAR. U některých se to dohledávalo blbě - především veřejné a ty neznormované. někdy to nemají ani na netu. Tak pokud si všimnete někdo chyby (klidně jsme se mohl i přepsat), dejte mi vědět, opravím.

Stejně jako jakékoli další chybky.
Kdyz si stáhneš tu google mapu na odehrana hřiště od chlapíka, který o tom psal článek na vsudehralech, tam jsou odkazy, GPS souřadnice a možná ještě něco...
 
No, tak jsem to tam taky zafajfkoval. Na ty šílence na bedně celkově nemám, ale zářez za letošek je super 🙂

Si mě normálně odsunul zase dozadu, takhle zapadnu někam dolů, za chvilku. Ach jo.

Btw. ještě jedno hřiště ti chybí pro stříbrný odznak za 80 hřišť. Nezapomněl si na nějaké? :)
 
Si mě normálně odsunul zase dozadu, takhle zapadnu někam dolů, za chvilku. Ach jo.

Btw. ještě jedno hřiště ti chybí pro stříbrný odznak za 80 hřišť. Nezapomněl si na nějaké? :)
Nezapomněl, ale na pár jsem se vy...l. prostě nešlo letos objet vše včetně toho nejhoršího, co mám v dosahu. Zase příští rok. To plánuju dát všudehrálskou 100..
 
Koukal jsme na Hrádek, ten máš v kategorii akademie, ale řekl bych, že je to standardní 9tka
 
Novinka: Přidána Slovenská hřiště - "Odehráno v SR"

Pro zájemce přidána Slovenská hřiště v samostatném modulu pro osobní evidenci toho, co kdo máme na Slovensku odehráno a taky, aby se naši slovenští Jamkaři necítili ochuzeně. :) Díky @Bilky a @JanKostalCZE (a dalším) za konzultace - co kde chybělo a co jak zařadit. Odznaky jsou ve výrobě, vyměním je tam příští týden - prozatím jen barevná kolečka.


SR.JPG Sin Slavy.JPG

PS: Kdyby si všiml někdo nějaké chyby nebo měl nějaký nápad, co by se tam hodilo a co by využil, dejte mi tu nebo pomocí SZ vědět, opravím/vytvořím...

---
Z dalších úprav:
  • mezi ČR hřiště zařazena akademie na Zbraslavi, která mi v seznamu chyběla (Zbraslav - PAR 3), takže možno zaškrtnout, pokud jste ji hráli
  • nové malé pomocné moduly historie (aktuálně) a novinky v MůjGolf, které ale budou obsahově smysluplnější trochu později
 
Upraveno:
A pracuji na evidenci her (akorát to nejde tak úplně rychle, jak bych chtěl - ale pro ukázku alespoň screen) - je to polotovar a dost se to průběžně mění. Snad brzy to budu moci dát k poloveřejnému rozcupování a testování.

- zadávání a editace hry (rozpracovaný "rozevřený" formulář)
Hra-A.JPG

- seznam vlastních odehranych her na PC/mobil
Hra-B.JPG Hra-B-mobil.JPG

- k statistikam, grafum a vyhodnoceni vlastnich her jsem se ještě nedostal
 
Upraveno:
Novinka: Přidána Slovenská hřiště - "Odehráno v SR"

Pro zájemce přidána Slovenská hřiště v samostatném modulu pro osobní evidenci toho, co kdo máme na Slovensku odehráno a taky, aby se naši slovenští Jamkaři necítili ochuzeně. :) Díky @Bilky a @JanKostalCZE (a dalším) za konzultace - co kde chybělo a co jak zařadit. Odznaky jsou ve výrobě, vyměním je tam příští týden - prozatím jen barevná kolečka.


Zobrazit přílohu 14923 Zobrazit přílohu 14922

PS: Kdyby si všiml někdo nějaké chyby nebo měl nějaký nápad, co by se tam hodilo a co by využil, dejte mi tu nebo pomocí SZ vědět, opravím/vytvořím...

---
Z dalších úprav:
  • mezi ČR hřiště zařazena akademie na Zbraslavi, která mi v seznamu chyběla (Zbraslav - PAR 3), takže možno zaškrtnout, pokud jste ji hráli
  • nové malé pomocné moduly historie (aktuálně) a novinky v MůjGolf, které ale budou obsahově smysluplnější trochu později
Nějak mi uniklo, dle čeho se určuje kategorie hřiště (sportovní, hobby ...).
Například Skalica mi přijde spíš jako sportovní, ostatně tam pořádá turnaje i česká PGA.
 
Novinka: Přidána Slovenská hřiště - "Odehráno v SR"

Pro zájemce přidána Slovenská hřiště v samostatném modulu pro osobní evidenci toho, co kdo máme na Slovensku odehráno a taky, aby se naši slovenští Jamkaři necítili ochuzeně. :) Díky @Bilky a @JanKostalCZE (a dalším) za konzultace - co kde chybělo a co jak zařadit. Odznaky jsou ve výrobě, vyměním je tam příští týden - prozatím jen barevná kolečka.


Zobrazit přílohu 14923 Zobrazit přílohu 14922

PS: Kdyby si všiml někdo nějaké chyby nebo měl nějaký nápad, co by se tam hodilo a co by využil, dejte mi tu nebo pomocí SZ vědět, opravím/vytvořím...

---
Z dalších úprav:
  • mezi ČR hřiště zařazena akademie na Zbraslavi, která mi v seznamu chyběla (Zbraslav - PAR 3), takže možno zaškrtnout, pokud jste ji hráli
  • nové malé pomocné moduly historie (aktuálně) a novinky v MůjGolf, které ale budou obsahově smysluplnější trochu později

Popičovka! 😎👍
Dik

@Mirek_62
Čo sa týka tej kategorizácie, tak je to samozrejme niekedy na hranici hobby/šport

Ja osobne Skalicu vnímam ako ľahké čiže hobby, skôr Báč by som preradil z hobby na šport aj keď je to rovinaté ihrisko. Segin je tiež náročnejší ako Skalica či Borša. To by museli byť aspoň 3 kritériá so stupnicami alebo podrobnejšie charakteristika.
Tento sprievodca napr Welten Báč hodnotí ako športové:
 
Kazde hriste ma sve koeficienry CR a SR. Nejsou prave tyto koeficienty temi kriterii jak exaktne rozdelit sport a hobby? Ja myslim, ze ano, a je to "zastiteno" nezavislou autoritou, normovaci komisi.
 
Kazde hriste ma sve koeficienry CR a SR. Nejsou prave tyto koeficienty temi kriterii jak exaktne rozdelit sport a hobby? Ja myslim, ze ano, a je to "zastiteno" nezavislou autoritou, normovaci komisi.
A jaké hodnoty jsou tedy hraniční pro určení?
Já o tom nikdy takto neslyšel.
Navíc oba koeficienty se liší podle odpaliště, takže ze žlutých hobby a z černých sportovní? 🤔
 
Krasná práce, už se těším, až to vyzkoušim ... ;):up:
 
No, samozřejmě. Černé, bílé žluté. Navíc dámy a pánové. Vím. Myslím, že requo mi rozumí. Kdybychom předpokládali, pro zjednodušení, že těžké hřiště je težké pro dámy i pro pány a z černých i z červených, tak by prostě kriteriem mohlo být CR a SR třeba pro pány ze žlutých. Nebo z černých, je to asi jedno.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom