MS 2019 v hokeji (Bratislava, Košice)

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Češi do toho! Koneckonců hokejisti jsou golfisté na ledě. Budete koukat? Vsadili jste si? Jak to nasi borci letos zvládnou?

:)

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Hezky zazdeno.

Osobne jsem zvedav jak se bude dařit, fandit a sledovat budu. Co se mi uz dlouhodobe na ms v hokeji nelibi, je system. Nejak mi prijde, ze v tech skupinach na zacatku o nic vlastne nejde, aby se pak to dulezite odehralo behem par poslednich dnu ve vyrazovacich soubojich. Jiste, i ve skupinach se hraje o umisteni, aby se celek do vyrazovacich boju dostal, ale prijde mi to nevyvazene vzhledem k te druhe casti. Muzete x vyhrat, aby se jednou pak prohralo. Holt system... neznam/nenapadá mě ale bohuzel lepsi.

Drzim ceskemu tymu palce, at to na tu placku dá! 🇨🇿

Upraveno:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,668
1,207
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Hezky zazdeno.

Osobne jsem zvedav jak se bude dařit, fandit a sledovat budu. Co se mi uz dlouhodobe na ms v hokeji nelibi, je system. Nejak mi prijde, ze v tech skupinach na zacatku o nic vladtne nejde, aby se pak to dulezite odehralo behem par poslednich dnu ve vyrazovacich soubojich. Jiste, i ve skupinach se hraje o umisteni, aby se celek do vyrazovacich boju dostal, ale prijde mi to nevyvazene vzhledem k te druhe casti. Muzete x vyhrat, aby se jednou pak prohralo. Holt system... neznam ale lepsi. :)

Drzim ceskemu tymu palce, at to na tu placku dá! 🇨🇿
To já taky budu držet palce a občas se dívat, ale jak jsem v posledním roce začala hokej víc vnímat, jsem skeptická.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Mirek_62 a requo

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
727
500
93
KHGCS
Holt system... neznam/nenapadá mě ale bohuzel lepsi.
Já si pamatuji ještě doby, kdy hrál každý s každým. Jenže to bylo ještě za druhohor a v té době sportu (a světu ještě tolik nevládla všudypřítomná reklama).
Holt si sponzoři v zájmu “vyšší sledovanosti” prosadili zvýšení počtu mužstev a s tím související změnu formátu :mad:.
IIHF sice tvrdí, že rozšíření počtu mužstev je kvůli tomu, aby se hokej šířil světem (jak bohulibé), ale hlavně šlo o rozšíření “divácké obce” a tím pádem k vyšším příjmům z reklamy a vysílacích práv.
Aspoň, že zavedli tzv. “reklamní pauzu” a nervou ty nesmysly přímo do hry, jak tomu je např. v motosportu :down:

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
404
154
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Já si pamatuji ještě doby, kdy hrál každý s každým. Jenže to bylo ještě za druhohor a v té době sportu (a světu ještě tolik nevládla všudypřítomná reklama).
Holt si sponzoři v zájmu “vyšší sledovanosti” prosadili zvýšení počtu mužstev a s tím související změnu formátu :mad:.
IIHF sice tvrdí, že rozšíření počtu mužstev je kvůli tomu, aby se hokej šířil světem (jak bohulibé), ale hlavně šlo o rozšíření “divácké obce” a tím pádem k vyšším příjmům z reklamy a vysílacích práv.
Aspoň, že zavedli tzv. “reklamní pauzu” a nervou ty nesmysly přímo do hry, jak tomu je např. v motosportu :down:
Mirku, nehrálo se po prvním kole mezi Evropou o mistra Evropy? Za Ameriku hráli studenti a Kanadu Edmonton Oilers?
Alespoň hrál každý s každým dvakrát , dnes se ani nemusí střetnout a můžou vyhrát !

Jarek

Člen fóra
8.2.2019
83
57
18
Muzete x vyhrat, aby se jednou pak prohralo. Holt system... neznam/nenapadá mě ale bohuzel lepsi.
Jako v PGA. 3 výborná kola a pak 1 totálně zkažená jamka a je vše v háji.

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
727
500
93
KHGCS
Mirku, nehrálo se po prvním kole mezi Evropou o mistra Evropy? Za Ameriku hráli studenti a Kanadu Edmonton Oilers?
Alespoň hrál každý s každým dvakrát , dnes se ani nemusí střetnout a můžou vyhrát !
Ten systém byl dlouhou dobu, zámořské kluby byly poskládány různě a občas i chyběly. Co se týče mistra Evropy, tak se to taky měnilo. Ale většinou se určoval tak, že se započítávaly výsledky jen mezi evropskými mužstvy a vznikla tak “druhá” tabulka. Jeden čas byl mistrem Evropy nejlepší evropský celek v rámci MS.
Ale té době mohli hrát jen “amatéři” ;)

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jako v PGA. 3 výborná kola a pak 1 totálně zkažená jamka a je vše v háji.
Podle me to stejne neni. Golf - hrajes predevsim sam proti sobe a jasne, skore ostatnich. A teoreticky - zarnym vykonem o tridu lepsim si muzes nahrat... ze ani jeden triplac ti to v poslednim kole nepokazi. Ale v hokeji primo proti souperi, kde zakladni skupina ti urci max papirove slabsiho souoere. A vlastne zacina se az potom.

Jinak dneska se Svedama uvidime, 20.15. :) do toho do toho!

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Zatím dobrý! Proti Švédsku i proti Norsku se zadařilo, dneska Rusási. Tak jsem v 15:45 zvědav. A Slováci s USA dobrý, byť se obávám, že Amíci byli ještě trochu rozespalí...

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,668
1,207
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
jen aby nedopadli jako já, když dám na první jamce par 😂, ale radost pohledět

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tak a konec srandy. :) Jak dneska s Německem?

Rychlá anketa, jak to dneska dopadne? Zasílejte tipy na skore, přesný tip vyhraje ručník 19.jamky (pokud bude přesných tipů víc jak tři, tak losáž :). Konec tipovačky o ručník dnes v 20:15.

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter