Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Možná přijde i kouzelník ...

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Zkoušite si někdo žonglovat s míčkem na SW nebo LW?
Myslíte si, že to má nějaký smysl, třeba pro cit k míčku?
Nebo je to jen taková bezsmyslná vopičárna?
 
Zkoušite si někdo žonglovat s míčkem na SW nebo LW?
Myslíte si, že to má nějaký smysl, třeba pro cit k míčku?
Nebo je to jen taková bezsmyslná vopičárna?

Kdyz cekam na drivingu na klienta/ na deti, tak si takhle blbnu. Netusim, jestli to neco zlepsuje, ale rozhodne to neprospiva memu psychickemu zdravi:))
 
je to bezvýznamná vopičárna, která ovšem patří do kategorie "když už hraju tužku, tak u toho musím dobře vypadat. :cool: jasně, že si namlouvám, že mi to zlepší cit v ruce (a asi trošku ano) ale realisticky musím uznat, že pro cit mi přijde daleko lepší vědomě měnit polohu hole v impactu a zkoušet vnímat co ta hůl "říká". Ne že by mi to zabránilo zahrát tlustou ránu, hook nebo slice, ale cítím čím jsem to způsobil a tak na mě platí DDKK a nepošlu i druhou ránu na stejné místo ;-)
 
je to bezvýznamná vopičárna, která ovšem patří do kategorie "když už hraju tužku, tak u toho musím dobře vypadat. :cool: jasně, že si namlouvám, že mi to zlepší cit v ruce (a asi trošku ano) ale realisticky musím uznat, že pro cit mi přijde daleko lepší vědomě měnit polohu hole v impactu a zkoušet vnímat co ta hůl "říká". Ne že by mi to zabránilo zahrát tlustou ránu, hook nebo slice, ale cítím čím jsem to způsobil a tak na mě platí DDKK a nepošlu i druhou ránu na stejné místo ;-)
Někomu holt stačí, že mu to sluší, a jiný musí trénovat vopičárny, aby alespoň dobře vypadal.:p:D
Já se budu muset zařadit do tvojí kategorie, protože tak jako @doktordee mi to nikdy slušet nebude.;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Někomu holt stačí, že mu to sluší, a jiný musí trénovat vopičárny, aby alespoň dobře vypadal.:p:D
Já se budu muset zařadit do tvojí kategorie, protože tak jako @doktordee mi to nikdy slušet nebude.;)
tak se pojď zařadit....v reálu to znamená, že na chipingu sbírám míčky W 52 a žongluji si s míčky po cestě k bagu.....jsem dřevák, cit se mi nezlepšil, ale mám pocit že dobře vypadám. (jasně, že ne, ale to mi moc nevadí :))
 
Bychom to mohli dát na RequoCupu jako vloženku, ať mi to trénování za to stojí :p:D:D:D
 
Mně se frajeřinky docela líbí, ale nejraději mám takové ty mimoděk, při hře, kdy prostě to zaujme. Stačí schopnost si wedgou vyhodit míček do ruky, případně putterem. Nebo takové to sbírání míčku wedgí do košíku, vypadá to prostě tak nějak pohodlně, příjemně a mimoděk. A dvakrát třikrát zažonglovat mezi tím, proč ne! Ale trénovat to nebudu.

Nicméně @Jerry - ok, vloženku v golfových frajeřinkách dáme. :)
 
Lepsi je zamachrovat s timto :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom