Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jiné MOTOLSKÉ KOROŇÁTKO - VIRTUÁLNÍ TURNAJ (do 1.4.2020)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
MOTOLSKÉ KOROŇÁTKO - Ofiko VIRTUÁLNÍ TURNAJ (do 1.4.2020)
Vypsáno na čgf, viz: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=611890243

---

Opsáno z FB - odkaz na post

---
Vážení členové GCP a TCM,

doba nám příliš nepřeje ke golfové hře. Připravili jsme pro vás virtuální turnaj na 9 jamek. Všichni doma máte metr, hrnec, židli či jiné použitelné věci k postavení virtuálního hřiště.
Turnaj je vypsán na federačním serveru a můžete ho odehrát do středy 1.4.2020.

  • Výsledek po jednotlivých jamkách nám zašlete na e-mail kucera@gcp.cz. Kdo zašle pouze celkové score nebude zadán do turnaje. Kdo má federační číslo klubu připojí i toto, není podmínkou. Věřím, že se zapojí i rodinní příslušníci, kteří nejsou zatím políbení golfem. K výsledku připojte alespoň jednu fotku (není podmínkou). Doufám, že se alespoň dobře pobavíte.
  • Vítězové obdrží věcné ceny. U kterých se určitě pobavíte.
  • Startovné žádné.
  • Propozice jsou jednoduché v každé kategorii vyhrává hráč s nejmenším počtem ran.
  • Hraje se podle pravidel golfu.
Vysvětlivky k postavení hřiště:
  • jamka dvě boty postavené do trojúhelníku, otevřená strana trojúhelníku je 11 cm
  • nepohyblivá překážka hrnec či pánvička prostě něco kulatého co má maminka v kuchyni, znázorněno kruhem
  • červená trestná oblast židle, znázorněno čtvercem s červeným vyznačením
  • hranice hřiště zeď, skřín, znázorněno tlustou čárou se šrafováním, míč se může dotknout bez trestné rány
Kategorie:
  • děti 0-7let
    děti 8-10 let
    junioři 11-13 let
    kadeti 14-18 let
    muži 19-100 let
    ženy 19-100 let
Turnaj je zadán na federačním serveru, takže můžete sledovat jak se vede ostatním hráčům.
Hezkou hru
Karel Kučera
General Manager
http://leteckaposta.cz/463212932
odkaz pro stažení hřiště
 

Přílohy

  • Virtuální hřiště.pdf
    562,8 KB · Zobrazení: 285
No a můj nápad na další díl Obývák Cupu 2020 už budou pouhou kopií:-D.
 
No a můj nápad na další díl Obývák Cupu 2020 už budou pouhou kopií:-D.

To víš, doba je zlá. Ani si nedojdeš na záchod a z geniální myšlenky si jenom ubohej plagiátor. :-D

Nicméně, koukal jsem na to hřiště, nevím, nevím, jestli to budu schopen doma seskládat.5 metrů na 3 dogleg (9.jamka) - to by šlo možná chodba a vstup do kuchyně, ale nějaký pako mi tam postavilo na proti dveřím pult. :( Přímo uprostřed grýnu.
 
Upraveno:
To víš, doba je zlá. Ani se nedojdeš na záchod a z geniální myšlenky si jenom ubohej plagiátor. :-D

Nicméně, koukal jsem na to hřiště, nevím, nevím, jestli to budu schopen doma seskládat.5 metrů na 3 dogleg (9.jamka) - to by šlo možná chodba a vstup do kuchyně, ale nějaký pako mi tam postavilo na proti dveřím pult. :( Přímo uprostřed grýnu.
A ty neumíš chipovat na vyvýšený grýn 🤭
 
A ty neumíš chipovat na vyvýšený grýn 🤭

No, což o to, vyčipovat by to šlo, ale je tam čerstvě sesekáno, takže rychlost asi milion stop - jak to na tom zastavím? Holt rovnou do jamky. Ale nevím, nevím.... přijde mi dost depresivní celé hřiště mít pod par a pak se zaseknout na poslední jamce u poslední rány a zapsat +100. :(
 
Tak ne, vnuklo mi to zcela nový směr a mám nápad za milion dolarů! A vám řeknu prd, protože ste slepičí prdele a hned byste to někde vykvákali!
 
No, což o to, vyčipovat by to šlo, ale je tam čerstvě sesekáno, takže rychlost asi milion stop - jak to na tom zastavím? Holt rovnou do jamky. Ale nevím, nevím.... přijde mi dost depresivní celé hřiště mít pod par a pak se zaseknout na poslední jamce u poslední rány a zapsat +100. :(
Musíš víc trénovat chip-in . Aspoň se tak vyhneš svým troj-, čtyř- či více-patům 🤭
 
Tak ne, vnuklo mi to zcela nový směr a mám nápad za milion dolarů! A vám řeknu prd, protože ste slepičí prdele a hned byste to někde vykvákali!
Doufám, že ty „doláče” dáš na charitu ;)
 
Doufám, že ty „doláče” dáš na charitu ;)

Nene, v neděli mi přijedou včelí úly, takže kupuju kombinézy!
 
Nene, v neděli mi přijedou včelí úly, takže kupuju kombinézy!
Kdyby sis nechal narůst pořádný vousy, tak sis nemusel pořizovat úly. Mohl jsi být jako Rumcajs a nosit je ve vousech ;)
 
Kdyby sis nechal narůst pořádný vousy, tak sis nemusel pořizovat úly. Mohl jsi být jako Rumcajs a nosit je ve vousech ;)

Nevim jak by se snesly s blechama, skvorama a octomilkama, co mi tam uz zijou...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom