Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Motocaddy S1DHC nebo S3DHC?

3 roky S1 DHC, spokojená. Na S 3 teď nemám.
 
Díky, takže funkce displaye jsou dostačující? U S3 je jich spousta a já mám pocit, že spíše odvádí pozornost od golfu.A lze u S1 i naprogramovat dojezdové vzdálenosti?
 
S1 adjustable distance control nema.
Osobne mam obyc S1 a ziju tez. Nicmene jak dhc, tak adc je urcite prima..
 
S1 adjustable distance control nema.
Osobne mam obyc S1 a ziju tez. Nicmene jak dhc, tak adc je urcite prima..
Děkuji, tak to DHC myslím bude dobré mít.
 
Když mně připadá adc nějak zbytečný, hledám tu výhodu nebo využití.
Jdes si pro provizi, ktera je 30m vpravo od "cesty" ke green... vozik posles rovne, dojdes pro mic a nasledne zpet k voziku, ktery mezitim popojel spravnym smerem. Nemusis se vracet, nejezdis vozikem nekde po kopcich, v dzihadu atp.

Prichazis ke greenu, vezmes putter a vozik posles 30m vlevo smer dalsi tee...

Tech situaci je dost...
 
Díky, takže funkce displaye jsou dostačující? U S3 je jich spousta a já mám pocit, že spíše odvádí pozornost od golfu.A lze u S1 i naprogramovat dojezdové vzdálenosti?
Můj S1 DHC má 3 ručně nastavitelné vzdálenosti kam ho můžu poslat, není to v metrech, je to 1 nebo 2 nebo 3 :cool: musí se to vyzkoušet někde na rovině kam to vlastně dojede
 
Mám M1 DHC. Info display nepotřebuji. Nic zásadního navíc oproti hodinkám či laseru mi neposkytnou. M1 jsem zvolil kvůli skladnorti. DHC kvůli DHC. Včera jsem na Y na chvíli zkusil S1 bez DHC a je to velký rozdíl v komfortu. Nemusíš ho ručně z kopce přidržovat a ta parkovací brzda je fakt skvělá! Dojezdy na 15-30-45 m. Co si pamatuji z manuálu. Využívám to jen občas. Na nerovném hřišti může a mění směr raz-dva.
 
Jdes si pro provizi, ktera je 30m vpravo od "cesty" ke green... vozik posles rovne, dojdes pro mic a nasledne zpet k voziku, ktery mezitim popojel spravnym smerem. Nemusis se vracet, nejezdis vozikem nekde po kopcich, v dzihadu atp.

Prichazis ke greenu, vezmes putter a vozik posles 30m vlevo smer dalsi tee...

Tech situaci je dost...
Tak to mi stačí, to mě vůbec nenapadlo. Díky
 
Můj S1 DHC má 3 ručně nastavitelné vzdálenosti kam ho můžu poslat, není to v metrech, je to 1 nebo 2 nebo 3 :cool: musí se to vyzkoušet někde na rovině kam to vlastně dojede
Díky, proberu to s prodejcem.
 
Mám M1 DHC. Info display nepotřebuji. Nic zásadního navíc oproti hodinkám či laseru mi neposkytnou. M1 jsem zvolil kvůli skladnorti. DHC kvůli DHC. Včera jsem na Y na chvíli zkusil S1 bez DHC a je to velký rozdíl v komfortu. Nemusíš ho ručně z kopce přidržovat a ta parkovací brzda je fakt skvělá! Dojezdy na 15-30-45 m. Co si pamatuji z manuálu. Využívám to jen občas. Na nerovném hřišti může a mění směr raz-dva.
Tak z toho plyne určitě DHC mít, Kaskáda taky není zrovna placka. Dík.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom