Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Most

V sobotu je v Mostě turnaj bez fee za 250 i s obědem. Vím, že hřiště není nic moc, protože nemaj zavlažování, ale s ohledem na dnešní počasí by v soubotu mohly být fairwaye zelené. Nenšel by jste někdo z okolí?
 
Letos jsem se již třikrát snažil dostat alespoň na driving. Marně.
Nikde ani noha, klubovna zavřená, automat na míčky nedostupný.
Nezvedají ani telefon.
 
Možná už to úplně zemřelo ... nebylo by divu.

Odkud jsi? Všim jsem si, že jsi psal, že chodíš hrát na Bítozeves.
 
Dycky Most ! :up:
Můžeme založit Mosteckou sekci se sídlem v Bítozevsi. ;)
Chodíš do Bítozevsi pravidelně?
 
Snažím se tam být dvakrát týdně. Když to jde tak brzy ráno o víkendech před turnajem. Někdy i neplánovaně v podvečer.(třeba jako dneska)
 
Jak to vypadá se hřištěm, víte někdo? Rád bych si ho odmazal ze seznamu neodehraných..
 
Už jsem tam nebyl dva roky ... zeptej se @RomanL, ten je tam členem.
 
Hřiště v Mostě existuje, odvážlivci jako já tam hrají - ferveje jsou celkem pěkný, ale na greenech se patovat nedá. Sucha za poslední dva roky je úplně zničily a bez vody se samy do kupy nedaj. Teď po deštích se sem tam tráva objeví, ale pořád se to nedá.
 
Libouchec jsem hrál a to je ještě o třídu horší než Most. I když greeny (pokud se tomu tak dá řict) byly srovnatelný.
 
právě, že nikdy nevíš, jestli nemáš poslední možnost ..... abys jednou nelitoval stejně jako @JanKostalCZE, že už nikdy nebude mít odehraný Trhový Štěpánov :)
To je sice možné, já zas lituji že nemám Ameriku, chci odehrát všechno. Ale musím to nějak vyvážit, tento víkend odehraji 3 devítky které neznám (+3 pěkné osmnáctky). Aby se z golfu nestal opruz, to za to nestojí...
 
co vymyslet nějakou sranda akci 19. jamky na Mostě, abych si mohla udělat čárku za odehrané hřiště a jen se tam netrápila z povinnosti...
 
co vymyslet nějakou sranda akci 19. jamky na Mostě, abych si mohla udělat čárku za odehrané hřiště a jen se tam netrápila z povinnosti...
To je teda brutálně bizarní nápad. 😂 :p
 
Tak nevím. Telefon vypnutý, na teetime nejsou časy a v aplikaci nevidím ani hřiště, na webu informace z dubna že hrát mohou jen členové. Tak zítra asi nic.
To už to chcíplo nebo co?
 
Vidim cenu za 18 jamek 300. Podle toho soudim, ze to bude odehrat a rychle zapomenout:(
 
Hrál jsem v Mostě turnaj asi před čtrnácti dny a hřiště bylo ve výborném stavu. Tedy, kromě greenů, ty jsou hrozné. Voda bude nejdříve ve 2022. Do konce roku 2021 by měla být u hranice hřiště.
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom