Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Moravská hřiště

Lukas

Aktivní člen
Klub
Marina Praha
HI (HCP)
8,5
Vzhledem mému bydlišti ve středních čechách navštěvuji zpravidla jen hřiště v okolí a výjimečně hřiště, která mám cestou při pracovních výjezdech.
Rád bych se podíval i na moravská hřiště, ale mám pro to jen omezený čas, tak na 3 dny, takže bych rád požádal o nějaké reference na hřiště, která "stojí za to".
Úplně moc neřeším, jak je na tom obsluha nebo kuchyně na hřištích, jde mi spíš o to si zahrát na zajímavých a pěkně udržovaných hřištích.
Lákají mě hřiště okolo Ostravy a nebo třeba Austerlitz.
Předem děkuji za veškeré poznatky a tipy.
 
Každý rok jezdím na dva tři dny na Kořenec, tam je to dobrý.
Loni jsem byl na Kravařích, klidně bych si to zopakoval.
Austerlitz má skvělou pověst, ještě jsem tam nebyl ale mám určitě v plánu. Mají tam teď bezva balíček...
 
pokud mas cca 3 dny, tak bych jel: Silherovice, Ostravice a pak bud Celadnou (old) nebo Ropici 
kdyz vezmes ostatni 18j hriste na Morave: Kravare, Olomouc, Austerlitz, Kaskada, Korenec.  Nikde neudelas chybu 
 
Děkuji za tipy! Našel jsem, že i hřiště, která jsou kousek od sebe, tak mají i výhodnější balíčky, takže možná naplánuji na některý den i 2 hřiště a pak sem hodím mé dojmy a srovnání...
 
Zdravím,

č.1= čeladná old course, dějiště evrospké PGA, určitě stojí za to, stejně jako druhá devítka NC (možnost European Course)
č.2= ostravice - krásné ale těžké hřiště
č.3 = ropice, šilheřovice
č.4 = zbytek.. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom