Monitor odpalu a vaše názory

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
@Mirek_62 - pěkně prosím, mohl by si prosím vyzkoušet, až budeš mít někdy chvilku, jaké jsou minimální vzdálenosti jak před před odpalištěm k síti, tak i za odpalištěm, aby to ukazovalo nějaké relevantní výsledky? Jestli hlavně v případě, že je za tebou zařízení blíž, než ty zmíněné vzdálenosti v dříve uvedeném obrázku (2,4 m)? Jestli lze využívat na 2m, nebo nebo ty 2,4 jsou nezbytné.

Co se týče prostorových požadavků - viz obr.
76BA37FA-FDA4-4633-B43B-5CA96B78B2E3.jpeg

A pak otázka - jsou ty požadované kovové značky na míčku? Nebo se ti zdá, že to ukazuje víceméně relevantní údaje i bez nich?

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
@Mirek_62 - pěkně prosím, mohl by si prosím vyzkoušet, až budeš mít někdy chvilku, jaké jsou minimální vzdálenosti jak před před odpalištěm k síti, tak i za odpalištěm, aby to ukazovalo nějaké relevantní výsledky? Jestli hlavně v případě, že je za tebou zařízení blíž, než ty zmíněné vzdálenosti v dříve uvedeném obrázku (2,4 m)? Jestli lze využívat na 2m, nebo nebo ty 2,4 jsou nezbytné.

A pak otázka - jsou ty požadované kovové značky na míčku? Nebo se ti zdá, že to ukazuje víceméně relevantní údaje i bez nich?
Zkoušel jsem 2,1m za míčkem na indooru a bralo to železa v pohodě, u hybridu a driveru už to občas haprovalo (jiný úhel startu, otáčky i s nálepkou jen odhadnuté).
Bez té kovové nálepky to při krátké vzdálenosti letu většinou nezměří otáčky, ostatní údaje jsou OK.
Obecně se dá říct - čím větší rychlost míčku, tím je dobré mít větší vzdálenost k plátnu (síti). Myslím, že ty vzdálenosti dané výrobcem jsou odzkoušené, aby zařízení podávalo smysluplné hodnoty.
A ještě jeden poznatek - zatímco na indooru jsou data ihned k dispozi (mám hlasový výstup nastavený na carry), tak venku vidíš, jak se vykresluje dráha letu a teprve až míč začne dopadat, tak se ozve údaj. Usuzuji z toho, že radar opravdu venku měří míč po většinu jeho letu.

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Pro zájemce porovnání výhod a nevýhod Skytrak vers. Mevo+

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Takhle to vypadá, když se k tomu postaví někdo se solidní rychlostí.
Já myslel, že to mám rozbitý, protože přes 102mph sem se nedokázal dostat ale je to v pořádku :)
Míček podle hodinek pak cca. 270m na fw, takže to neměří špatně.

20210610_083441.jpg

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):