Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Monitor odpalu a vaše názory

To je námět pro resort, kde simulátor ještě nemají, v zimě komplet a v sezóně vlastní přístroj mohou mít v půjčovně pro potřeby trenérů.
V tomhle vidím docela díru na českém trhu. Něco jako půjčovna těchto udělátek hodila. Není to tak úplně levné, aby člověk to koupil jen tak na blind.
zapůjčím v Praze , zájemci do zpráv
 
Btw tohle je přehled věcí, o které bych rád obohatil výbavu trenérů pro letošní rok:
Btw tohle je přehled věcí, o které bych rád obohatil výbavu trenérů pro letošní rok:
k té výbavě pár poznámek. Snag je pro trenéry dětí. Smash bag používám. Mířící tyče, by měl mít každý hráč, který bere golf vážně, stejně jako patovací zrcátko... Místo Speed trapu používám plastový blok. Svingcheck mám vlastní konstrukce. Používám další pomůcky, o kterých si myslím, že jsouještě lepší, než tebou jmenované....
 
k té výbavě pár poznámek. Snag je pro trenéry dětí. Smash bag používám. Mířící tyče, by měl mít každý hráč, který bere golf vážně, stejně jako patovací zrcátko... Místo Speed trapu používám plastový blok. Svingcheck mám vlastní konstrukce. Používám další pomůcky, o kterých si myslím, že jsouještě lepší, než tebou jmenované....

Jaké?
 
Jaké?
pružná páska přes paže, pružné pásky jiné, sklz lámací hůl, sklz "přesýpací" hůl železo, sklz "přesýpací" hůl driver, závaží na shaft, "gumový" patr, patovací deska vlastní konstrukce, patovací jehlice s provázkem, patovací kroužek na nácvik protažení, patr s odfrézovanou hlavou pro kontrolu sweet spotu.., swing accelerator od Kramski, závaží na zápěstí, malé medicinbaly, nafukovací míče, nestabilní podložky, driver s velmi pružným shaftem, těžký driver, švihací koule na pružném shaftu, různé miřtyče, klínky pod chodidla, čelovku, Mevo, tempo hlídač na patr, ..... a další :cool:
 
za poslední rok nejčastěji používám driver s pružným shaftem a teď to bude určitě Flightscope X2,
Máš parádní neortodoxní pomůcky, Můžeš tady vysvětlit nejen jamkařům na co jednotlivé jsou?
Ten výběr je parádní, ještě jsem viděl nakloněnou odpalovací podložku.
 
Máš parádní neortodoxní pomůcky, Můžeš tady vysvětlit nejen jamkařům na co jednotlivé jsou?
Ten výběr je parádní, ještě jsem viděl nakloněnou odpalovací podložku.
ta už se mi do auta nevejde.... :( , ale mám ji vymyšlenou..
 
Jestli bude čtvercová obsáhne 4 základní sklony a můžeš ji dát na dno kufru auta a vše ostatni na to .
A když ji bude mít kruhovou, tak ji může nastavovat v x-sklonech 🤭
 
A když ji bude mít kruhovou, tak ji může nastavovat v x-sklonech 🤭
Kulatou jsem neviděl ani odpalovací rohožku, ten kruh bude vepsaný nebo opsaný? Kolik bude stát nastavování x- sklonů? Čtverec je výrobně jednodušší, sklon fixovaný a stačí jen otáčet z/ do kopce a pod/ nad nohama a když už budeš toto umět , tak tě už nic nepřekvapí. Ano proč to udělat jednoduše, když to jde složité .
 
pružná páska přes paže, pružné pásky jiné, sklz lámací hůl, sklz "přesýpací" hůl železo, sklz "přesýpací" hůl driver, závaží na shaft, "gumový" patr, patovací deska vlastní konstrukce, patovací jehlice s provázkem, patovací kroužek na nácvik protažení, patr s odfrézovanou hlavou pro kontrolu sweet spotu.., swing accelerator od Kramski, závaží na zápěstí, malé medicinbaly, nafukovací míče, nestabilní podložky, driver s velmi pružným shaftem, těžký driver, švihací koule na pružném shaftu, různé miřtyče, klínky pod chodidla, čelovku, Mevo, tempo hlídač na patr, ..... a další :cool:

Hele, úplně upřímně - máš ještě radost z golfu? Hraju to asi 15 let, mám starej HCP asi 26, nevím, je mi do dost jedno, a za celou dobu jsem použil akorát nalepovátko na putter pro správný impact a lámací hůl.

To co jsi vypsal, muselo stát prachů jako dvoje nový hole.

Asi jsem divnej.Respektive - ano, tíhnu trochu k minimalismu. Když jsem dělal silový trojboj, tak mi někdo řekl, že když se chci zlepšit v dřepu, je třeba cvičit dřep. Americký školy cvičej milion pekto věcí okolo, Rusové drtí dřep. Výsledky mají plus mínus stejný.

Myslím si, že pro amatéra je tahle hypertrofie pomůcek trochu nezdravá.
 
Hele, úplně upřímně - máš ještě radost z golfu? Hraju to asi 15 let, mám starej HCP asi 26, nevím, je mi do dost jedno, a za celou dobu jsem použil akorát nalepovátko na putter pro správný impact a lámací hůl.

To co jsi vypsal, muselo stát prachů jako dvoje nový hole.

Asi jsem divnej.Respektive - ano, tíhnu trochu k minimalismu. Když jsem dělal silový trojboj, tak mi někdo řekl, že když se chci zlepšit v dřepu, je třeba cvičit dřep. Americký školy cvičej milion pekto věcí okolo, Rusové drtí dřep. Výsledky mají plus mínus stejný.

Myslím si, že pro amatéra je tahle hypertrofie pomůcek trochu nezdravá.
pro amatéra by to bylo nezdravý, pro trenéra asi ne ;)
 
Hele, úplně upřímně - máš ještě radost z golfu? Hraju to asi 15 let, mám starej HCP asi 26, nevím, je mi do dost jedno, a za celou dobu jsem použil akorát nalepovátko na putter pro správný impact a lámací hůl.

To co jsi vypsal, muselo stát prachů jako dvoje nový hole.

Asi jsem divnej.Respektive - ano, tíhnu trochu k minimalismu. Když jsem dělal silový trojboj, tak mi někdo řekl, že když se chci zlepšit v dřepu, je třeba cvičit dřep. Americký školy cvičej milion pekto věcí okolo, Rusové drtí dřep. Výsledky mají plus mínus stejný.

Myslím si, že pro amatéra je tahle hypertrofie pomůcek trochu nezdravá.
Souhlas! Už jsem to tu někde psal, ale otec Earl W. trénoval Tiger w. tím, že ho vodil na golf od rána do večera! Dost pochybuji, že někdy potřeboval nějaké pomůcky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom