Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Jih Monachus - Mnich

Nebyl někdo aktuálně?

https://www.golfmonachus.cz/ Listopadové Fee i o víkendu za 500 Kč/18j.

Je to pro mě trochu z ruky, aby pak člověk přijel a zjistil nějakou tragédii, kterou se běžně nedozví. Prosím, pokud někdo byl teď někdy, jestli nemůžete prosím poreferovat a případně mi doporučit tento víkend tam hru a nebo mi ušetřit cestu.

Děkuju pěkně!
Můžu jen doporučit, včera společně s dalšími 5ti (m.j. @RomanL , @kamilrod ...). Cena platí.
Za 4denní prodloužený víkend jsem odehrál 4 různá hřiště a Mnich bych zařadil na 2.místo za Ypsilonku, ale před Kuňku i d'Este. A to je solidní konkurence, ne? Zvlášť když všechna 4 jsou i teď v poli dobře hratelná a grýny má Mnich "rozpíchané" fakt jen trochu....
 
Nebyl někdo aktuálně?

https://www.golfmonachus.cz/ Listopadové Fee i o víkendu za 500 Kč/18j.

Je to pro mě trochu z ruky, aby pak člověk přijel a zjistil nějakou tragédii, kterou se běžně nedozví. Prosím, pokud někdo byl teď někdy, jestli nemůžete prosím poreferovat a případně mi doporučit tento víkend tam hru a nebo mi ušetřit cestu.

Děkuju pěkně!

Budu tím směrem mít v pondělí cestu, kdyby to pro tebe nemuselo být o víkendu...
 
Budu tím směrem mít v pondělí cestu, kdyby to pro tebe nemuselo být o víkendu...

V pondělí chodím do práce. :) Tedy alespoň většinou... nene, jde mi konkrétně o tuto sobotu, musím vyřešit pro sebe a pro syna program na skoro celý den. Tak když vyjde počasí, tak se tam v sobotu zastavíme a poreferuji.

Dík @PFP.
 
Tak když vyjde počasí, tak se tam v sobotu zastavíme a poreferuji.

Dík @PFP.
Nezapomeň si vzít běžky.
Dagmar Honsová říkala, že v sobotu bude sněžit i v nižších polohách 🙈
 
Za ty peníze jsem nemohl odolat, byl jsem 4x za poslední dva týdny, chystám se o víkendu pokud hřiště nezavřou. Takhle zelené fairwaye jako letos nikdy nebyli, dokonce i přes léto bylo hřiště v dobrém stavu, jinak souhlasím, většinou je to bída skrz absenci závlahy na FW, rozhodně ne za plnou cenu fee. Před cca dvěma týdny provzdušňovali greeny, ale dírky se pomalu plní, greeny pomalejší skrz výšku i vlhkost ale stabilní. V podstatě je to nyní pravý opak oproti normálu, poměr cena/výkon skvělý.
IMG_2430.jpg
IMG_2431.jpg
IMG_2432.jpg
IMG_2434.jpg
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
605
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
670
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
832
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom