ČR - Jih Monachus

wasp

Aktivní člen
2.3.2016
353
265
73
dlouho jsem na Mnichu nebyl, hrůza... :(
To je drsný... Oni tam nemají závlahy a před dvěma roky, když byla vedra to vypadalo podobně. Mám tam hrát příští týden, ale asi změním plány.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a Jirka75

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,066
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Včera navštíveno. Přiznám se, že mě to hřiště velmi mile překvapilo! Tráva už dorůstá a žádný větší problém s ní jsem tu nenašel. Ano, je to chlupaté a takové neučesané, ale vzhledem k létu je to akceptovatelné. Tedy až na cenu. Plné fee o víkendu by tu platil jen blázen. Za to to hřiště určitě nestojí. Nicméně je hravé, nikterak záludné a rozhodně není nudné. Stylem a okolím mi připomíná Hazlov. Velmi velmi hezká procházka s golfem.

Na hřišti je pár věcí, které mi noc nedávají smysl - obří kameny uprostřed bunkeru. Bez free úlevy = automaticky rána navíc. A trochu jsem tápal kde je další odpaliště a kudy jamka vlastně vede.

Případné ubytování jsem řešil v blízké Bystřici. Cena za noc v apartmá resortu je pro mě nepochopitelná.

alda

Mazák fóra
29.2.2016
824
408
73
Wien
Jméno
Ales Dana
Dnes jsem zmenil plany nebot jsme meli hrat na Adamstalu ale zacalo snezit tak jsem se dival po jinem turnaji. A hle v Mnichu seniori. Tak jsem vyrazil.
Nesnezilo a ani neprselo podle predpovedi, jen fucalo. Co mne prekvapilo, v jak zalostnem stavu jsou fairwaye. Lysiny na fairwaych - ted kdyz je teprvne zacatek kvetna, neuvalene a chlupate greeny

• Wow
Reactions: bohumil.koval

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter